Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Na dostupnost hypoték bude mít velmi vliv omezení LTV a dofinancování úvěru z jiných cizích zdrojů

Česká národní banka (ČNB) díky svým doporučením snížila maximální hodnotu hypotečního úvěru na devadesát procent zástavní hodnoty nemovitosti (LTV). Od června pak přišlo další doporučení, banky musí přihlížet k ročním příjmům žadatele (DTI, debt-to-income) či poměru sumy splátkových závazků k příjmům (DSTI, debt service-to-income).

Česká spořitelna snižuje úrokové sazby hypoték, stala se také číslem jedna na trhu

Podle posledních statistik objem hypoték ČS meziročně vzrostl o celých jednašedesát procent, od června 2017 je připravena pětiletá a osmiletá fixace úrokové sazby na 1,99 procenta a desetiletá na 2,09 procenta. Povinností klientů je pojištění schopnosti splácet, stejně jako to, že se hypotéka musí splácet z účtu vedeného právě u ČS.

Jak vybrat výhodnou půjčku na bydlení?

(-pr-) Už vás přestal bavit stávající stav vašeho bydlení a chcete změnu? Máte v hlavě tolik plánu, jak svůj byt přestavět? Novou koupelnu vidíte vždycky, když zavřete oči. A ta kuchyně, co jste ji viděli v katalogu, by byla do vašeho bytu přeci úplně ideální.

Hypotéka pro živnostníky od MONETA Money Bank přináší nové možnosti

Delší lhůta splatnosti, flexibilní schvalování úvěru a další bonusy. Nová Živnostenská hypotéka v podání MONETA Money Bank vychází vstříc všem firmám i živnostníkům, umožní jim pořídit nemovitost pro bydlení i podnikání, na níž by v jiném případě musel být sjednán méně výhodný komerční úvěr.

Wüstenrot přichází na trh se zajímavějšími hypotékami, některé budou zcela bez poplatků

Finanční skupina Wüstenrot připravila zajímavou alternativu pro zájemce o hypoteční úvěr. Od sedmého dubna letošního roku totiž bude mít výhodnější sazbu takzvaná Hypotéka na cokoliv, vybrané poplatky budou zcela škrtnuty, a navíc se prodlouží lhůta pro čerpání celého úvěru až na dva roky.

Hypotéka je stále oproti pronájmu lepším řešením

Je možné ušetřit tisíce korun, splácení hypotéky je stále výhodnější než jít do nájmu. Splátka průměrné hypotéky činí 10.356 korun, oproti placení nájmu lze – v průměru – ušetřit až 17 tisíc korun za rok. Tyto údaje poskytl obsáhlý průzkum společnosti Equa bank.

Srovnávač hypoték vám najde nejvýhodnější půjčku na bydlení

(-pr-) Sníte o svém vlastním bydlení? Chcete si pořídit bytovou jednotku nebo postavit rodinný dům? Potom vám ke splnění těchto snů dopomůže hypotéční úvěr, který je vlastně tou nejdostupnější cestou k naplnění uvedených požadavků.

MONETA Money Bank přichází s hypotékou s rekordní úrokovou sazbou

Nová Pružná hypotéka, která má skvělou úrokovou sazbu. A od ledna navíc i pestrou paletu bonusů, přesně to nabízí MONETA Money Bank. Úroky se sníží všem, kteří si sjednají hypoteční úvěr a současně pojištění schopnosti splácet.

1 z 24123...1020...Poslední »