Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Wüstenrot přináší zajímavější podmínky pro hypoteční úvěry na chaty a chalupy

Uchazeči o pořízení rekreační nemovitosti budou mít nyní u společnosti Wüstenrot zajímavější podmínky pro hypoteční úvěr. V případě, že půjde daná chata nebo chalupa do zástavy, je možné získat až 90 % z LTV (tedy zástavní hodnoty nemovitosti), čímž se tato hranice zvyšuje o dvacet procent.

Wüstenrot připravil zajímavější nabídku hypotéky na výstavbu

Financování stavby nového RD bude od nynějška podstatně snadnější. Klienti mohou na iniciaci stavby získat až 100 procent aktuální hodnoty nemovitosti přímo na běžný účet, vlastní peníze mohou přijít ke slovu až poté. Novinka se týká Hypotéky pro vlastní bydlení, která má jasný účel – novostavba v podobě klasického RD.

Češi nevidí budoucnost růžově, nadpoloviční většina počítá s více než tříprocentním úrokem u hypoték

Řada lidí si je vědomá, že růst úrokových sazeb po delší fázi poklesu postupně přichází. Jejich očekávání jsou ale výše, než činí únorový průměr. Jak ukazuje průzkum NMS Market Research pro Raiffeisen stavební spořitelnu na tisícovce respondentů, řada lidí by nebyla překvapená z pětiprocentní sazby úroků u nově sjednané hypotéky.

Wüstenrot tlačí dolů hypoteční úrokové sazby

Počínaje 11. dubnem Wüstenrot hypoteční banka sníží úroky u hypotečních úvěrů o 0,15 %. Přesně to se týká každé fixace Hypotéky pro vlastní bydlení a Hypotéky Refin v pásmu 80 až 90 procent zástavní hodnoty nemovitosti.

Wüstenrot skoncoval s částí poplatků u hypoték, nově přichází se sedmiletou fixací úrokových sazeb u refinancování

Wüstenrot hypoteční banka přichází od letošního března s poplatkovými prázdninami. Hypotéka pro vlastní bydlení a Hypotéka na cokoliv budou nyní bez poplatků za zpracování žádosti a poskytnutí úvěru. U Hypotéky Refin smí klienti o fixaci žádat až na sedmileté období, k tomu je možné interní ohodnocení bytu či domu za zvýhodněnou cenovku.

Půjčka ProBydlení, sloužící k pořízení družstevního bydlení, je nyní standardem v nabídce produktů

Až půl druhého milionu korun, to vše bez zajištění nemovitostí. Řeč je o aktuálně nabízeném produktu Wüstenrot stavební spořitelny, který je určen pro zájemce o družstevní byt. Díky stále větší poptávce ze strany klientů je od prvního ledna Půjčka ProBydlení součástí klasické nabídky.

V českých domácnostech vadí nejvíce hluk od sousedů

Sousedy si bohužel nevybíráme. Své o tom ví všichni, kteří si doma místo relaxace spíše zacpávají uši a jsou nervózní kvůli hlučnému projevu z vedlejších bytů nebo domů. Právě hluk je tím, co nám nejvíce vadí, o sousedech máme občas větší přehled, než bychom vůbec kdy pomysleli.

Wüstenrot hypoteční banka se nechystá zvedat úroky u hypoték

Aktuálně se neplánuje žádné zvýšení úrokové sazby hypotečních úvěrů u Wüstenrot hypoteční banky.

1 z 25123...1020...Poslední »