Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Díky Mastercard bude Praha plná nových zážitků

Celosvětový zážitkový program firmy Mastercard s názvem Priceless Cities se nově objeví i v ČR. Jako první středoevropské metropole si tento model vyzkouší Praha, kde na zájemce čekají zajímavé kulturní, gastronomické nebo sportovní zážitky. Od 21. září je pro držitele platebních karet Mastercard v Praze připraveno přes čtyřicet různých zážitků.

ČSOB má akci pro školáky, nabídne jim třeba vlastní kartu

Start školního roku přináší rodičům povinný výběr školního vybavení pro jejich děti, ale je rovněž ideálním časem pro zřízení prvního bankovního účtu, který naučí děti zacházet s financemi. Hlavními trendy jsou zde platební karty, ale rovněž i moderní mobilní aplikace. ČSOB přináší pestrý výběr bankovních nástrojů, které přijdou vhod všem věkovým skupinám.

Nová kreditka od Sberbank poslouží jako kontokorent i debetní karta

Kreditní karta od Sberbank může fungovat nejen jako klasický bankovní účet, ale také jako kontokorent či debetní karta – nebo také všechny tři možnosti dohromady.

mBank přichází na trh s refinancováním kreditek

mBank v současnosti cílí na majitele kreditek, nabízí nulové úroky až na půlroční období. Během nové akce, která probíhá od konce března do začátku října letošního roku, mohou klienti, kteří se rozhodnou k refinancování své kreditní karty, využít až půlroční úrokové prázdniny, ty jen tak mimochodem platí i pro nově uskutečněné transakce.

V ČR se platí kreditkami za nákupy potravin a pohonných hmot

Kreditní karty jsou pro Čechy stále atraktivní. Jen klienti MONETA Money Bank jejich prostřednictvím udělali za minulý rok přes devět milionů transakcí. Největší útrata je připsána na prosinec, a to zejména za potraviny a pohonné hmoty.

Kreditní karty – jak vybrat tu vhodnou?

(-pr-) Kreditní karty jsou praktickým platebním nástrojem, v rámci něhož nehospodaříte se svými vlastními finančními prostředky, nýbrž s těmi vypůjčenými. Poskytnut je vám úvěrový rámec, z něhož můžete čerpat při platbách za nejrůznější služby a produkty.

Kreditní karta nebo kontokorent?

(-pr-) Otázka, kterou si pokládá asi velké množství zájemců o tyto finanční produkty. Hned v začátku vám však musíme sdělit, že jednoznačná odpověď pravděpodobně neexistuje, protože každý člověk má zcela jiné potřeby a požadavky.

Kreditní karty – jaké lze aktuálně sjednat?

(-pr-) Kreditní karta je oblíbeným platebním nástrojem, který je spojen s revolvingovým úvěrem. Karta, v rámci níž se vám dostává úvěrového rámce dané hodnoty. Ten vám bude k dispozici při placení za nejrůznější služby a produkty.

1 z 4123...Poslední »