Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Banka Creditas připravila platební kartu z ryzího zlata

Real Gold. Přesně tak se jmenuje platební karta, jíž vydala nově banka Creditas v kooperaci s Mastercard. Limitovaná edice, pro VIP klientelu, ale přesto vůbec poprvé v rámci Evropy. Karta je totiž vyrobena z ryzího zlata.

FIO banka přináší klientům své nové kreditky

Česká Fio banka připravila nový úvěrový produkt, jedná se o kreditní kartu Mastercard pro spotřebitele a podnikatele. Atraktivní úrokové sazby, bezplatné vedení karty a například i volitelné datum startu bezúročného období. Každá z těchto kreditních karet se stane součástí bonusového programu Priceless Specials. Díky němu se klientovi vrátí procenta z nákupů.

Raiffeisenbank přichystala vylepšení pro svou „Rolls-Royce“ kartu

Už šest let nabízí Raiffeisenbank skrze své privátní bankovnictví Friedrich Wilhelm Raiffeisen (FWR) svou kreditní kartu Mastercard World Elite. Aktuální poptávka ze strany klientů pak banku přiměla, aby tuto kreditní kartu nahradila debetní.

Klienti ČSOB a Poštovní spořitelny budou mít od prosince 2017 nové kreditky

Od prvního prosince 2017 budou změněny parametry kreditní karty Standard, která je součástí nabídky Československé obchodní banky, totéž platí pro Kreditku v podání Poštovní spořitelny. Jednotlivé parametry karet budou naprosto stejné, odlišnost bude tedy jen v barevném provedení a logu.

FIO banka přichází na trh s novinkou, jde o business kartu pro podnikatele zdarma

Novinka pro podnikatele, platební karta Mastercard Business pro každý podnikatelský účet zcela bezplatně. Nabídka platí nejen pro nové, ale i pro stávající klienty. Držitelem karty pak samozřejmě může být nejen přímý majitel účtu.

Díky Mastercard bude Praha plná nových zážitků

Celosvětový zážitkový program firmy Mastercard s názvem Priceless Cities se nově objeví i v ČR. Jako první středoevropské metropole si tento model vyzkouší Praha, kde na zájemce čekají zajímavé kulturní, gastronomické nebo sportovní zážitky. Od 21. září je pro držitele platebních karet Mastercard v Praze připraveno přes čtyřicet různých zážitků.

ČSOB má akci pro školáky, nabídne jim třeba vlastní kartu

Start školního roku přináší rodičům povinný výběr školního vybavení pro jejich děti, ale je rovněž ideálním časem pro zřízení prvního bankovního účtu, který naučí děti zacházet s financemi. Hlavními trendy jsou zde platební karty, ale rovněž i moderní mobilní aplikace. ČSOB přináší pestrý výběr bankovních nástrojů, které přijdou vhod všem věkovým skupinám.

Nová kreditka od Sberbank poslouží jako kontokorent i debetní karta

Kreditní karta od Sberbank může fungovat nejen jako klasický bankovní účet, ale také jako kontokorent či debetní karta – nebo také všechny tři možnosti dohromady.