Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

FIO banka přináší klientům své nové kreditky

Česká Fio banka připravila nový úvěrový produkt, jedná se o kreditní kartu Mastercard pro spotřebitele a podnikatele. Atraktivní úrokové sazby, bezplatné vedení karty a například i volitelné datum startu bezúročného období. Každá z těchto kreditních karet se stane součástí bonusového programu Priceless Specials. Díky němu se klientovi vrátí procenta z nákupů.

Bezúročné období může být až na dobu pětačtyřiceti dnů

Spotřebitelům přichystala Fio kartu Mastercard Credit s úrokem 19,9 procenta, která je určená fyzickým osobám, pro podnikatele je připravena Mastercard Credit Bussiness s úrokovou sazbou ještě o dvě procenta nižší. Vydání i vedení karet je zcela bezplatné, jejich držitelé nejsou vázáni použitím finančních prostředků na konkrétní věc a splátky je možné i odložit. Bezúročné období v délce trvání až pětačtyřiceti dnů, jehož začátek si může klient sám zvolit a přizpůsobit je třeba datu výplaty, aby neměl se splácením žádné starosti. Výhodou pak je stoprocentní inkaso, jež lze nastavit naprosto bezplatně, a díky němuž je pak splácení včas automatické. Komfortní servis klientovi zajišťuje emailová upomínka, ve které se mluví o nastávajícím termínu splatnosti.

Díky kreditní kartě je možné vybírat až desetkrát z bankomatu Fio banky bez poplatků, obě formy kreditek jsou zařazeny do bonusového programu Priceless Specials, díky němuž se vrací procenta z nákupů v obchodech. Majitelé business kreditních karet se mohou přihlásit i do programu Business Selection a trávit čas do odletu letadla třeba v letištním salónku. Kreditní karty lze kdykoliv pojistit proti odcizení nebo ztrátě, současně je možné sjednat i pojištění na cesty.Čtěte také

marketing Fio banka startuje s bezkontaktní technologií na bankomatech

marketing Klienti skupiny ČSOB mohou v Chorvatsku hodně ušetřit, stačí jen platit kartou

marketing Raiffeisenbank dá svým kreditním kartám novou podobu

marketing Banka Creditas připravila platební kartu z ryzího zlata

marketing Visa rozdává odměny zákazníkům Albertu, stačí platit Visa kartou v průběhu letošních zimních olympijských her

marketing Raiffeisenbank přichystala vylepšení pro svou „Rolls-Royce“ kartu

marketing Pobočky ČSOB Pojišťovny nyní umožňují placení kartou

marketing Klienti ČSOB a Poštovní spořitelny budou mít od prosince 2017 nové kreditky