Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

FIO banka přináší klientům své nové kreditky

Česká Fio banka připravila nový úvěrový produkt, jedná se o kreditní kartu Mastercard pro spotřebitele a podnikatele. Atraktivní úrokové sazby, bezplatné vedení karty a například i volitelné datum startu bezúročného období. Každá z těchto kreditních karet se stane součástí bonusového programu Priceless Specials. Díky němu se klientovi vrátí procenta z nákupů.

Bezúročné období může být až na dobu pětačtyřiceti dnů

Spotřebitelům přichystala Fio kartu Mastercard Credit s úrokem 19,9 procenta, která je určená fyzickým osobám, pro podnikatele je připravena Mastercard Credit Bussiness s úrokovou sazbou ještě o dvě procenta nižší. Vydání i vedení karet je zcela bezplatné, jejich držitelé nejsou vázáni použitím finančních prostředků na konkrétní věc a splátky je možné i odložit. Bezúročné období v délce trvání až pětačtyřiceti dnů, jehož začátek si může klient sám zvolit a přizpůsobit je třeba datu výplaty, aby neměl se splácením žádné starosti. Výhodou pak je stoprocentní inkaso, jež lze nastavit naprosto bezplatně, a díky němuž je pak splácení včas automatické. Komfortní servis klientovi zajišťuje emailová upomínka, ve které se mluví o nastávajícím termínu splatnosti.

Díky kreditní kartě je možné vybírat až desetkrát z bankomatu Fio banky bez poplatků, obě formy kreditek jsou zařazeny do bonusového programu Priceless Specials, díky němuž se vrací procenta z nákupů v obchodech. Majitelé business kreditních karet se mohou přihlásit i do programu Business Selection a trávit čas do odletu letadla třeba v letištním salónku. Kreditní karty lze kdykoliv pojistit proti odcizení nebo ztrátě, současně je možné sjednat i pojištění na cesty.Čtěte také

marketing Visa rozdává odměny zákazníkům Albertu, stačí platit Visa kartou v průběhu letošních zimních olympijských her

marketing Raiffeisenbank přichystala vylepšení pro svou „Rolls-Royce“ kartu

marketing Pobočky ČSOB Pojišťovny nyní umožňují placení kartou

marketing Klienti ČSOB a Poštovní spořitelny budou mít od prosince 2017 nové kreditky

marketing FIO banka přichází na trh s novinkou, jde o business kartu pro podnikatele zdarma

marketing Bezkontaktní karty zažívají vrchol popularity, hotovostní platby už nejsou tak oblíbené

marketing Bezkontaktní bankomaty od Air Bank slaví výročí

marketing Díky Mastercard bude Praha plná nových zážitků