Rubriky


Náš tip





Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Klienti skupiny ČSOB mohou v Chorvatsku hodně ušetřit, stačí jen platit kartou

Turisté, kteří mají sjednanou nějakou službu v ČSOB nebo Poštovní spořitelně, mohou na dovolené v Chorvatsku uspořit nemalé prostředky – musí k tomu udělat jediné – platit kartou. Banka bude všem držitelům karet Mastercard během prvního měsíce prázdnin účtovat zvýhodněným kurzem.

Naplnit palivovou nádrž u auta tak vyjde v průměru na 2502 Kč, což je o více než stokorunu méně než při placení v hotovosti chorvatskými kunami. Bližší informace o celé akci přinese web www.kartoulevneji.cz.

Slevy jsou někdy velmi zajímavé…

Za týden v hotelu se dá až suma sahající ke dvěma tisícikorunám, stačí jen neplatit v hotovosti a využít možnost karetní transakce. Do Chorvatska přitom Češi míří nejčastěji, během minulého roku sem vyrazilo na 850 tisíc turistů, což je meziroční nárůst o celá tři procenta. Kurz chorvatské kuny získají klienti ČSOB a Poštovní spořitelny při platbě v Chorvatsku tehdy, když mají debetní nebo kreditní kartu těchto subjektů – není nutná registrace nebo speciální přihlašování.

Letní akce dává najevo, že platební karta se dá snadno využít i v zahraničí, podobně jako i doma. V ČR je registrován větší počet karet než obyvatel, během kalendářního měsíce každá karta v průměru zažije pět platebních transakcí. Ovšem jen osm procent z tohoto počtu připadá na cizinu, znamená to, že Češi rádi platí v zahraničí hotově. ČSOB připravila v rámci letních akcí ještě pro firemní klienty další slevu, nákup na čerpacích stanicích MOL vyjde držitele byznys karet během července a srpna o celá tři procenta levněji.



Čtěte také

marketing Creditas přichází s bezplatným výběrem z každého domácího i zahraničního bankomatu

marketing mKarta Svět v podání mBank znamená nejlevnější platby v cizině

marketing Fio banka startuje s bezkontaktní technologií na bankomatech

marketing Raiffeisenbank dá svým kreditním kartám novou podobu

marketing Banka Creditas připravila platební kartu z ryzího zlata

marketing Visa rozdává odměny zákazníkům Albertu, stačí platit Visa kartou v průběhu letošních zimních olympijských her

marketing FIO banka přináší klientům své nové kreditky

marketing Raiffeisenbank přichystala vylepšení pro svou „Rolls-Royce“ kartu