Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Wüstenrot nabízí nákup nemovitosti bez nervů se schválenou Hypotékou dopředu

Hypoteční nabídka společnosti Wüstenrot je opět pestřejší, od 16. července je tu nová Hypotéka dopředu. Díky ní je možné sjednat hypoteční úvěr i tehdy, pokud nemá klient ještě zvolenou cílovou nemovitost. Na to, aby se rozmyslel, bude mít k dispozici hned dvanáct měsíců.

Wüstenrot tak vyjde vstříc všem, kteří chtějí vědět, kolik si mohou nejvýše půjčit na pořízení nového bydlení.

Jistota, která v případě potřeby potrvá vlastně celý rok

Klienti mají jasno, jak velkou částku mohou využít a podle toho si vyberou nemovitost, mají na to až dvanáct měsíců. Úroková sazba Hypotéky dopředu začíná na hranici 2,34 %. Díky této hypotéce budou mít klienti nejen jistotu úvěru, ale také úrokové sazby – fixaci si totiž mohou sjednat na 1,2,3,5 nebo až 7 let. Nejvýše je možné zaplatit osmdesát procent zástavní hodnoty nemovitosti (LTV) stanovené bankou. Výhodou jsou i nulové poplatky, až do konce září letošního roku totiž má Wüstenrot poplatkové prázdniny za poskytnutí úvěru a jeho zpracování. Jak vypadá celá žádost?

Klient požádá o hypotéku bez vybrání konkrétní nemovitosti – doloží veškerou dokumentaci, co je pro schválení potřeba a Wüstenrot pak už jen posoudí bonitu klienta a stanoví nejvyšší možný úvěrový rámec. Poté, co klient najde ideální nemovitost, dodá už jen klasické dokumenty k ní a čerpání peněz už nic nebrání. Klienti tak mohou bez nervů složit zálohu a po schválení zaplatit i kupní cenu. Odpadají tak problémy s nevrácenou zálohou za koupi nemovitosti, pokud například nebyla schválena hypotéka bankou.Čtěte také

marketing V srpnu byla průměrná sazba hypotéčního úvěru 2,81 %, p. a.

marketing Úrokové sazby hypotečních úvěrů jdou letos dolů, během podzimu ale nelze další zlevnění očekávat

marketing Fio banka přináší levnější hypoteční úvěry

marketing Wüstenrot opět zlevňuje úrokové sazby u hypotečních úvěrů

marketing Hypotéky míří dolů s úroky už třetí měsíc za sebou

marketing Co může mít vliv na úspěšnost sjednávání hypotečního úvěru?

marketing Hypotéky Wüstenrot mají nižší sazbu o 0,1%

marketing Jarní měsíce v Raiffeisenbank ve znamení štědrosti…