Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Nebankovních půjček se nemusíte bát. Ne všechny jsou předražené a podezřelé

(-pr-) Nebankovní poskytovatelé půjček jsou v našich končinách dlouhodobě spojováni s určitou nedůvěřivostí a podezřeními. To je ovšem naprosto zbytečné; jistě – za drtivou většinou těchto společností se neskrývá žádný lichvář, ale produkt se zcela transparentními podmínkami.

Čtyřtisícový bonus k půjčce HYPOsplátka od RSTS

Raiffeisen stavební spořitelna v roce 2018 pomůže všem, kteří se rozhodnou pro pořízení nového bytu či domu. Sjednaný úvěr se zajištěním nemovitosti bude znamenat čtyřtisícovou prémii do začátku, kterou může získat prakticky každý.

Zonky přinášejí nové verze televizní reklamy, kde lidé představují své konkrétní zkušenosti

Služby Zonky, díky níž lidé mohou získat výhodnější úvěr, odstartovala osmého ledna novou TV kampaň. Ta je v přímé návaznosti na minulý rok, kdy proběhlo médii několik podobných reklam. Vždy mají jedno společné, pojednávají o lidech, kteří poukazují na svou reálnou zkušenost s tímto poměrně známým internetovým portálem.

Poptávka kolem konsolidace dluhů narůstá, v Čechách se běžně dávají dohromady půjčky od celé rodiny

Konsolidace půjček je stále populárnějším řešením dluhové optimalizace, zvažuje ji takřka šedesát procent osob s dvěma či více finančními závazky. Konsolidace u jednotlivců ale má své limity, část Čechů totiž nemá tolik úvěrů – i proto se nabízí možnost využít sjednocení půjček pro oba partnery nebo širší rodinný kruh.

Půjčka před Vánoci: Jak si půjčit chytře?

(-pr-) Podle statistik si Češi půjčují před Vánoci více než během roku. Kvůli dárkům a dalším záležitostem, které s nejkrásnějšími svátky souvisí, si vezme půjčku každý osmý obyvatel, a to v průměru 10 tisíc korun. A protože patnáct procent české populace není zanedbatelné číslo, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, díky kterým se […]

Největší obavy, které mají Češi kolem půjček

Půjčovat si finance na něco naprosto nutného nebo si úvěrem splnit celoživotní sen rozhodně není nic, co by bylo nějak neobvyklé nebo složité. Stále ale platí, že poskytovatele si musíme vybrat po důkladné rozvaze. Ve společnosti je ale trvale zažitých i pár mýtů, které je zcela zbytečné brát v potaz. A které to vlastně jsou?

Sdílení půjček není pro Čechy problém, platí to ale jen v rodinném kruhu

Jak uvádí průzkum společnosti Cofidis na 525 respondentech, Čechům nevadí sdílení půjčky s dalším člověkem. Ještě minulý rok uváděl jako jedinou možnost sólovou půjčku každý třetí, letos už podobně odpovídalo jen dvacet procent dotázaných.

Půjčka ProBydlení letos bez poplatků

Stavební spořitelna Wüstenrot ohlásila, že všichni zájemci o rekonstrukci vlastního bydlení mohou požádat o speciální Půjčku ProBydlení do konce letošního roku bez poplatku za vyřízení smlouvy o stavebním spoření. Překlenovací úvěr ze stavebního spoření v PÚ tarifu bude tím pádem zdarma.

1 z 34123...1020...Poslední »