Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Největší obavy, které mají Češi kolem půjček

Půjčovat si finance na něco naprosto nutného nebo si úvěrem splnit celoživotní sen rozhodně není nic, co by bylo nějak neobvyklé nebo složité. Stále ale platí, že poskytovatele si musíme vybrat po důkladné rozvaze. Ve společnosti je ale trvale zažitých i pár mýtů, které je zcela zbytečné brát v potaz. A které to vlastně jsou?

Sdílení půjček není pro Čechy problém, platí to ale jen v rodinném kruhu

Jak uvádí průzkum společnosti Cofidis na 525 respondentech, Čechům nevadí sdílení půjčky s dalším člověkem. Ještě minulý rok uváděl jako jedinou možnost sólovou půjčku každý třetí, letos už podobně odpovídalo jen dvacet procent dotázaných.

Půjčka ProBydlení letos bez poplatků

Stavební spořitelna Wüstenrot ohlásila, že všichni zájemci o rekonstrukci vlastního bydlení mohou požádat o speciální Půjčku ProBydlení do konce letošního roku bez poplatku za vyřízení smlouvy o stavebním spoření. Překlenovací úvěr ze stavebního spoření v PÚ tarifu bude tím pádem zdarma.

Průzkum Sberbank CZ dokládá jasně – Češi se nebojí půjčovat si, a to ani na vzdělání potomků

Jak ukazuje aktuální průzkum vypracovaný agenturou Response Now exkluzivně pro Sberbank CZ, Češi se nebrání půjčkám, pokud k tomu mají skutečně racionální důvody. Pro 94 procent respondentů je půjčka zcela běžná věc. Kromě toho, že si lidé rádi půjčí na automobil, dopřejí také touto cestou vyšší vzdělání svým dětem.

Mladí Češi si půjčují v rámci rodiny, starším víc vyhovuje půjčka na rekonstrukci bydlení od banky nebo stavební spořitelny

Rekonstrukce bytu nebo rodinného domu je finančně hodně náročná, jen málo lidí si ji proto dokáže zařídit přímo z naspořených peněz. Jak ukazuje průzkum Raiffeisen stavební spořitelny, lidé do třiceti let si nejčastěji půjčují od rodinných příslušníků. Starší si pak sjednají raději půjčku v bance nebo stavební spořitelně.

Raiffeisenbank sází na operu

Koncem srpna se objevila nová reklamní kampaň společnosti Raiffeisenbank, která propaguje aktuální bonusovou sazbu za řádné splácení úvěrů.

HYPOsplátka již od 1,68 procenta, Raiffeisen nabízí i nízké úroky u půjček

Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) se začátkem nového školního roku ponížila úrokovou sazbu HYPOsplátky až na 1,68 % ročně, současně zde také nefiguruje poplatek za sjednání úvěru. Sazby padají i jinde, REKOpůjčka je k dispozici už od 4,28 procenta ročně, spořícím klientům se bude účet úročit 1 % ročně.

4 rady, jak vylepšit rodinný rozpočet

(-pr článek-) Peníze, které vyděláte, vám rozhodně nezůstanou. Chvíli po tom, co vám přijde výplata, je třeba dané peníze použít na všechny nezbytné věci, které se týkají vedení vaší domácnosti. Co sem patří primárně?

1 z 34123...1020...Poslední »