Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Tři čtvrtiny Čechů s oblibou platí kartou, rozdíl mezi debetní a kreditní kartou však mnohým uniká

Přinejmenším jednu platební kartu má k dispozici už 96 procent obyvatel ČR. I díky tomu je velmi vysoký podíl těch, kteří raději platí kartou než v hotovosti. Reprezentativní průzkum NMS Market Research ukazuje na fakt, že Čechů, kteří s oblibou platí právě kartou, do budoucna určitě ještě přibude.

Aplikace Click Park přináší nový vítr do problémů s parkováním

Novinka od společnosti City Parking Group – aplikace Click Park – přinesla novinku do světa parkování. Už žádné hledání drobných mincí do parkovacího automatu, prozatím alespoň v patnácti českých a slovenských městech. Aplikaci je možné stáhnout jak v AppStore, tak i v rámci Google Play.

Češi mají ve stále větší oblibě takzvané zlaté karty

V České republice přichází ke slovu nová móda, Češi mají v oblibě takzvané zlaté platební karty, pořizují si je stále častěji na úkor těch běžných. Pro 32 procent dotázaných jde o symbol bohatství a luxusu, názor čtrnácti procent respondentů je takový, že podobná karta posiluje společenské renomé.

Pojištění platebních karet ve FIO jde nově i přes internet

FIO banka přichází s novinkou, která umožní ještě jednodušší využívání služeb. Pojištění k platebním kartám je nyní možné dohodnout i online v rámci internetového bankovnictví. Novinku je možné využít u všech typů karet, pojistka se může vztahovat na krádež a ztrátu karty, ale i právní ochranu řidiče a v neposlední řadě i cestovní pojištění.

ČSOB má pro své klientky novou platební kartu se zajímavými podmínkami

Jak praví statistiky ČSOB, v loňském roce se skrze platební karty klientů ČSOB, ERA a Poštovní spořitelny provedlo v obchodech s módním oblečením a doplňky takřka devět milionů nákupů. V drtivé většině případů nakupují ženy, a nejen to samozřejmě znamená, že dámy rády nakupují.

Ke svému mKontu pro děti mohou nyní získat i Dětskou mKartu

mBank nově zavádí karty ke svým účtům pro děti do 15 let. mKarty je možné objednat dětem starším 8 let. Vedení karty je bezplatné a není k tomu zapotřebí plnit žádné další podmínky.

Vlastní platební karty vydává záložna Creditas

Od poloviny srpna začala Záložna CREDITAS vydávat vlastní platební karty. Spolu s tím přinesla také řadu pozitivních změn v sazebníku, nejvýraznější z nich je zavedení prvních pěti výběrů z jakéhokoli bankomatu zdarma.

ČSOB nabízí sportovní karty pro fanoušky pro fanoušky hokeje, fotbalu i golfu

Klienti ČSOB a Ery mohou již v osmi regionech využívat speciální regionální sportovní karty. Ty jim přinášejí nejen výhody od svého oblíbeného klubu, ale také slevy u místních obchodníků. Ve čtyřech případech jde o spojení s hokejovými kluby, ve třech případech s fotbalovými kluby a v jednom s golfovým klubem. ČSOB je jedinou bankou, která podobný produkt dnes na trhu […]

1 z 16123...10...Poslední »