Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Pobočky ČSOB Pojišťovny nyní umožňují placení kartou

Klientům ČSOB Pojišťovny je od nynějška dostupná nová možnost platby, na pobočkách je možné platit klasickou platební kartou. Poboček má tato pojišťovna přes dvě stovky (konkrétně 225).

Muži spoří na penzi v malém rozsahu, rádi by ale měli jednou nadstandardní důchod

Většina českých mužů si na důchod spoří, nicméně jde o poměrně nízké sumy peněz. To se obvykle mění až s pokročilým věkem, kdy se pánové snaží dohnat, co v minulosti „zameškali“. Na tuto problematiku poukázal průzkum ČSOB Penzijní společnosti.

Bezkontaktní karty zažívají vrchol popularity, hotovostní platby už nejsou tak oblíbené

Drtivá většina Čechů má svou vlastní bezkontaktní platební kartu. Strach lidí z možného zneužití těchto karet sice roste, pojištění kryjící všechna rizika má však sjednán jen každý čtvrtý Čech. Největší obavy mají mladí lidé do čtyřiadvaceti let, naopak starší 55 let mají strach nejmenší a jsou nejčastěji proti podobným problémům pojištěni.

Bezkontaktní bankomaty od Air Bank slaví výročí

Takzvané bezkontaktní bankomaty, které mohou využívat klienti Air Bank, fungují už celý jeden rok. Touto formou probíhá už prakticky každý druhý výběr hotovosti v bankomatech této banky. Mimochodem, v rámci sítě Air Bank podobnou možnost umožní každý jednotlivý bankomat (těch je k dispozici už více než 250 po celé ČR).

AXA DRIVE kompletně prověří každého řidiče

Díky jednoduché mobilní aplikaci bude nyní možné sledovat a zhodnotit styl jízdy řidičů – jako první pojišťovna s tímto modelem přichází AXA. Ihned po zaparkování bude mít řidič k dispozici zpětnou vazbu o svém počínání, případně mu budou adresována doporučení, jak si počínat bezpečněji.

Tři čtvrtiny Čechů s oblibou platí kartou, rozdíl mezi debetní a kreditní kartou však mnohým uniká

Přinejmenším jednu platební kartu má k dispozici už 96 procent obyvatel ČR. I díky tomu je velmi vysoký podíl těch, kteří raději platí kartou než v hotovosti. Reprezentativní průzkum NMS Market Research ukazuje na fakt, že Čechů, kteří s oblibou platí právě kartou, do budoucna určitě ještě přibude.

Aplikace Click Park přináší nový vítr do problémů s parkováním

Novinka od společnosti City Parking Group – aplikace Click Park – přinesla novinku do světa parkování. Už žádné hledání drobných mincí do parkovacího automatu, prozatím alespoň v patnácti českých a slovenských městech. Aplikaci je možné stáhnout jak v AppStore, tak i v rámci Google Play.

Češi mají ve stále větší oblibě takzvané zlaté karty

V České republice přichází ke slovu nová móda, Češi mají v oblibě takzvané zlaté platební karty, pořizují si je stále častěji na úkor těch běžných. Pro 32 procent dotázaných jde o symbol bohatství a luxusu, názor čtrnácti procent respondentů je takový, že podobná karta posiluje společenské renomé.

1 z 17123...10...Poslední »