Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Léto nemusí být drahé

(-pr-) Ani před rodinnou dovolenou není dobré zapomenout hlídat rodinný rozpočet. Jednou z cest, jak se dá poměrně značně ušetřit, je využívat akční slevy. A to se týká nejen nákupu běžných potravin, nápojů a drogerie, ale i při výběru sezónního zboží.

Při založení U konta od UniCredit Bank je možné získat bonus, tisícikoruna na nákup v Albertu

UniCredit Bank jako vůbec první subjekt svého druhu v ČR spojí síly s některým z obchodních řetězců. Noví klienti mohou po založení běžného účtu U Konto a aktivaci služby U-šetřete dostat zpátky na účet až tisíc korun, partnerem akce je Albert.

Nový produkt společnosti E.ON Komplet plyn přináší výhodnější ceníky, ale také pravidelnou revizi plynového kotle

Díky produktu Komplet plyn mohou klienti firmy E.ON ušetřit na fakturách za energie až devět procent. V ceně produktu je také pravidelná revize kotle a spalinové cesty, klienti dostanou k podepsané smlouvě detektor oxidu uhelnatého – pokud se včas neodhalí problém, může dojít k tragédii.

Zákazníci E.ON mohou ušetřit až 19 % z ceny elektřiny i plynu

S novým produktem Variant Advent ušetří zákazníci energetické společnosti E.ON nemalou část nákladů za elektřinu a plyn. Získat tuto akční nabídku je navíc jednoduché – stačí zavolat na bezplatnou infolinku 800 77 33 22 nebo si o výhodnou cenu zažádat online na webu www.eon.cz.

Jak na Vánoce poradí Albert

(-pr-)Veselé barevné logo Albert zná u nás skoro každý. Obchod ze sítě hypermarketů a supermarketů Albert najdete téměř v každém větším městě. Obchody Albert vlastní nizozemská společnost Ahold, která na český trh vstoupila už v roce 1990 a o rok později v Jihlavě otevřela svůj první supermarket Mana.

Aktuální ceny na trzích říkají „topte uhlím či zemním plynem“ vyplatí se to ale z dlouhodobého hlediska?

Nový kotel či tepelné čerpadlo si pořizujete na několik desítek let, investice do nového zdroje tepla často převyšují 100 000 Kč s tím, že následná změna není vždy příliš snadná. Proto se při výběru nového zdroje tepla vyplatí přemýšlet o výhodách a nevýhodách v dlouhodobém horizontu…

SAZKAmobil uvádí zvýhodněnou Letní SIM kartu za 75 Kč

Společnost SAZKAmobil připravila pro letošní léto speciální nabídku zvýhodněné SIM karty. Stojí pouze 75 Kč a zahrnuje kredit 150 Kč a 200 MB dat. Běžná cena této SIM karty je 150 Kč. Šťastná SIM karta od SAZKAmobilu má nejlepší základní sazbu za volání na trhu předplacených karet, a to 2 Kč za minutu volání do […]

S Půjčkou ProBydlení od Wüstenrot lze získat slevu na nový kotel

Finanční skupina Wüstenrot poskytuje svým klientům výhodné financování celé výměny starého kotle za nový. S Půjčkou ProBydlení lze finanční prostředky získat již do čtyř dnů od zažádání. Možné je uhradit nejen výměnu kotle, ale také projektovou dokumentaci, rekonstrukci otopné soustavy nebo komínu.