Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Zákazníci E.ON mohou ušetřit až 19 % z ceny elektřiny i plynu

S novým produktem Variant Advent ušetří zákazníci energetické společnosti E.ON nemalou část nákladů za elektřinu a plyn. Získat tuto akční nabídku je navíc jednoduché – stačí zavolat na bezplatnou infolinku 800 77 33 22 nebo si o výhodnou cenu zažádat online na webu www.eon.cz.

Na nový produkt Variant Advent mohou bezplatně přejít všichni stávající zákazníci E.ON bez ohledu na to, jaký produkt momentálně využívají. Nízkou cenu elektřiny a plynu získají na garantované období 2 let. „Jde o velmi výrazné snížení ceny za elektřinu i plyn, kterým reagujeme na tržní vývoj. Přechod na nový produkt je pro zákazníka jednoduchý. Není spojen s žádnou administrativní zátěží a vyřídíme jej v řádu dnů, takže vaše domácnost může za energie platit méně už před letošními Vánoci,“ říká Vladimír Vácha, tiskový mluvčí E.ON.

Nový produkt Variant Advent má oproti standardním produktům společnosti o 19 % výhodnější cenu elektřiny i plynu. Domácnost, která využívá elektřinu pouze ke svícení a provozu spotřebičů, díky tomu ročně ušetří asi 658 Kč*. Pokud elektřinou topí, úspora může při spotřebě 15 MWh dosáhnout 4 521 Kč*. „Pokud od nás domácnost odebírá také zemní plyn, její úspora se ještě zvýší. Například rodina žijící v domě se spotřebou 20 MWh plynu ročně, která doposud využívala produkt E.ON Standard plyn, zaplatí místo 30 501 Kč jen 26 881 Kč. S Variant Advent tak v plynu ročně ušetří dalších 3 620 Kč,“ vysvětluje Vácha. O změnu produktu na Variant Advent mohou zákazníci bezplatně zažádat na infolince 800 77 33 22 nebo na www.eon.cz.

Na stejném webu jsou připraveny také výhodné nabídky pro zákazníky ostatních energetických společností. Ti mohou při přechodu k E.ON rovněž ušetřit až 19 % z ceny elektřiny a plynu.Čtěte také

marketing Léto nemusí být drahé

marketing Při založení U konta od UniCredit Bank je možné získat bonus, tisícikoruna na nákup v Albertu

marketing Nový produkt společnosti E.ON Komplet plyn přináší výhodnější ceníky, ale také pravidelnou revizi plynového kotle

marketing Jak na Vánoce poradí Albert

marketing Aktuální ceny na trzích říkají „topte uhlím či zemním plynem“ vyplatí se to ale z dlouhodobého hlediska?

marketing SAZKAmobil uvádí zvýhodněnou Letní SIM kartu za 75 Kč

marketing S Půjčkou ProBydlení od Wüstenrot lze získat slevu na nový kotel

marketing Více než 40 000 českých domácností chce změnit dodavatele energií v hromadné aukci