Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

mBank přináší další odměny, nový klient si přijde až na 1 200 Kč, doporučení může vynést až tři tisíce korun

mBank připravila pro stávající klienty i zájemce o osobní účet novinku, založení a aktivní využívání „zlatého“ mKonta či mKonta Business (Zlatá koruna, Cena veřejnosti a Cena podnikatelů) s sebou přináší odměnu ve výši až 1200 Kč. Takzvaný mKlub pak přináší novou akci, která má zajistit nové klienty – úspěšné doporučení od člena mKlubu může znamenat až […]

Češi preferují oddělené účty i po svatbě

Odpovědí na to, zda dobrovolně vstupujete do svazku manželského, zdaleka nestojíte před nejdůležitější otázkou vedoucí ke stvrzení společné budoucnosti. Podstatné otázky týkající se finančních záležitostí jsou nedílnou součástí manželství. Tradiční model společných financí zastává 37 % domácností.

Probíhá hlasování veřejnosti v Grantovém programu Nadace České spořitelny

Až do 25. července může veřejnost hlasovat pro charitativní projekty, které si v rámci Grantového programu Nadace České spořitelny rozdělí částku 1 000 000 Kč. Do finále postoupilo 31 projektů, které nominovali klienti České spořitelny, protože s nimi jako dobrovolníci dlouhodobě spolupracují.

Bezkonkurenčně nejvyšší úrok na účtu od GE Money

Běžný účet Genius Free & Flexi získají noví klienti GE Money Bank s bezkonkurenčně nejvyšším úrokem na trhu. Zůstatky běžného účtu do 50 tisíc korun včetně budou zhodnoceny sazbou 2 % p.a. Akce platí do konce letošních prázdnin. Účet i nadále zůstává bez poplatků za běžné služby – zdarma jsou například všechny příchozí tuzemské platby […]

Klienti Ery si již sjednávají účty i úvěry přes internet

Během prvních týdnů po spuštění Era portálu, nového internetového bankovnictví Ery, zažádalo online o některý z bankovních produktů již více než 400 klientů. Největší zájem je o Era osobní účet. 

Česká spořitelna má v krajských městech 77 bezbariérových poboček

Od listopadu 2012 do dubna 2013 Pražská Organizace Vozíčkářů  zmapovala pro Českou spořitelnu její pobočky a bankomaty z hlediska bezbariérovosti ve všech krajských městech ČR. Česká spořitelna v nich má celkem 77 bezbariérových poboček a 83 bezbariérových bankomatů.

Nová eKonta přicházejí, aktivní klienti získají špičkový účet s řadou výhod

Raiffeisenbank zahájí na počátku února prodej dvou nových tarifů na svém vlajkovém účtu eKonto.

Nová kampaň s Jiřím Mádlem a Markem Danielem… Fíííjoo!

Česká Fio banka zahajuje v polovině srpna novou kampaň, kterou chce podpořit svůj bezpoplatkový účet pro fyzické osoby i podnikatele a investování na burze on-line.

1 z 3123