Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

RSTS rozbíhá soutěž o zlaté cihličky za více než půl milionu korun

Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) ke svým pětadvacetinám na tuzemském trhu připravila zajímavou akci. Každý, který si u této spořitelny sjedná stavební spoření s výnosem až 4 % p. a., případně úvěr, dostane automaticky místenku do losování o jednu z pětadvaceti reálných zlatých cihel.

Stavební spořitelna Wüstenrot získala jubilejní ocenění v soutěži Zlatá koruna

Od roku 2003, kdy byla soutěž Zlatá koruna zavedena, získaly produkty stavební spořitelny Wüstenrot letos již jubilejní 20. ocenění. Stříbrnou korunou byl v letošním ročníku oceněn překlenovací úvěr Půjčka ProBydlení, který měl v roce 2015 lví podíl na úspěšných obchodních výsledcích Wüstenrotu.

V červenci tankujeme v Praze zadarmo

Natankovat si auto v Praze zadarmo? Ne, to není vtip, to je nová hra Rádia Bonton a přední sítě čerpacích stanic OMV s názvem „OMV Plná nádrž zdarma“! Až do 25. července mohou posluchači Rádia Bonton v Praze vyhrát nejprve poukázku na palivo za 2 000 korun a později si dokonce natankovat u OMV úplně […]

U BENZINY se soutěží o zájezdy do Paříže

Společnost BENZINA zahájila svou letní kampaň, v rámci které mohou řidiči každý týden vyhrát zájezd na prodloužený víkend do Paříže pro dvě osoby obsahující letenky, ubytování se snídaní ve čtyřhvězdičkovém hotelu, okružní jízdu Paříží a společnou večeři.

Speciální valentýnská nabídka od MasterCard a pekařství PAUL

Společnost MasterCard ve spolupráci s pekařstvím Paul připravili na konec ledna a první polovinu února speciální valentýnskou nabídku. Dvě kávy za cenu jedné mohou hosté získat v jakékoliv provozovně Paul od 28. ledna až do 17. února.

Plaťte kartou Visa a získejte tablet

Všichni držitelé platební karty Visa mají od prosince 2013 až do konce ledna 2014 jedinečnou příležitost zapojit se do soutěže, v níž mohou každý den vyhrát tablet. Stačí jen zaregistrovat své nákupy a vyplnit olympijský test na webových stránkách www.visa.cz.

V rámci soutěže Finparáda – Finanční produkt roku bude nově hlasovat i veřejnost

Po Novém roce na konci ledna 2014 Finparáda.cz opět vyhlásí v rámci soutěže „Finparáda – Finanční produkt roku“ nejlepší produkty za rok 2013. Ocenění obdrží ty produkty, které se v žebříčcích na Finparádě po celý rok 2013 držely co nejvýše.

PROFI CREDIT rozdával klientům ceny, hlavní výhrou je auto

Hlavní výhra soutěže „Šťastná chvilka“ společnosti PROFI CREDIT zná svou majitelku. Automobil Škoda Fabia si odvezla Zdeňka Neradilová z Vítonic na Olomoucku.