Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Jaké jsou nejtypičtější úrazy pro období jarních prázdnin

Pátého února začne v ČR cyklus jarních dětských prázdnin. Mnoho rodin se vydá na hory, a to často i do zahraničí. Bohužel, jde také o dobu, kdy výrazně naroste počet nahlášených pojistných událostí, nejčastěji jde o úrazy.

Jaké jsou nejtypičtější úrazy pro období jarních prázdnin

Pátého února začne v ČR cyklus jarních dětských prázdnin. Mnoho rodin se vydá na hory, a to často i do zahraničí. Bohužel, jde také o dobu, kdy výrazně naroste počet nahlášených pojistných událostí, nejčastěji jde o úrazy.

Pojišťovna České spořitelny připravuje novinku, pojistí i ošetřování dospělých, jako první v ČR

FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny přináší od začátku února letošního roku pojištění ošetřování dospělých v případě nemoci nebo úrazu. Pojistná suma může být proplácena až po celý jeden rok. Pojištění se vztahuje i na Alzheimerovu nebo Parkinsonovu chorobu, což jsou nejčastější neurodegenerativní onemocnění mozku.

Lyžařská sezona začíná: Češi znovu žehrají na pojistku

Začíná sezona nejen pro lyžaře, první z tuzemských lyžařů míří do Alp. Kromě dobrého vybavení se jim určitě hodí i opatrnost na sjezdovce, ale i adekvátní pojištění, které přijde v různých situacích více než vhod. Co si pohlídat před tím, než se podobné pojištění uzavře?

Rizikové pojištění FLEXI RISK je nejaktuálnější novinka z dílny Pojišťovny České spořitelny

Od prvního listopadu letošního roku je klientům Pojišťovny České spořitelny plně k dispozici nové rizikové pojištění FLEXI RISK. To nabídne životní pojištění i těm, kteří nehodlají současně vložené prostředky investovat.

Klienti Pojišťovny České spořitelny si sjednávají pojištění rekreačních rizikových sportů

Až na třicet dnů každý rok mohou využít klienti Pojišťovny České spořitelny pojištění, které kryje rizika při provozování rekreačních rizikových sportovních aktivit. V roce 2016 si podobnou pojistku pomocí SMS aktivovalo více než pět tisíc lidí, v průměru na čtyřdenní období, nejčastěji se tak děje během letních měsíců.

Pojišťovna České spořitelny vyplatí při diagnóze vážné nemoci část léčebných výloh

Klienti, kteří si během dubna a května 2017 sjednají pojistku v rámci FLEXI životního pojištění a v budoucnu je potká některá z vážných chorob, mohou se dočkat úhrady léčebných výloh až do výše 60 tisíc korun. Akce je určena nejen novým, ale i stávajícím klientům.

Pojišťovna Allianz připravuje zajímavou nabídku pro cyklisty

S oteplením v době jarních měsíců začíná cyklistická sezona, právě cyklistika je jedním z nejoblíbenějších českých rekreačních sportů. Jízdních kol se v ČR prodá víc než osobních aut. Ovšem, i při pěstování tohoto sportu dochází k nehodám a úrazům. Pojišťovna Allianz proto přišla na trh se zajímavou inovací. Aktivní cyklisté si nyní v rámci pojištění DOMOV mohou zařídit asistenční služby v podobném […]

1 z 4123...Poslední »