Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Rizikové pojištění FLEXI RISK je nejaktuálnější novinka z dílny Pojišťovny České spořitelny

Od prvního listopadu letošního roku je klientům Pojišťovny České spořitelny plně k dispozici nové rizikové pojištění FLEXI RISK. To nabídne životní pojištění i těm, kteří nehodlají současně vložené prostředky investovat.

Klienti Pojišťovny České spořitelny si sjednávají pojištění rekreačních rizikových sportů

Až na třicet dnů každý rok mohou využít klienti Pojišťovny České spořitelny pojištění, které kryje rizika při provozování rekreačních rizikových sportovních aktivit. V roce 2016 si podobnou pojistku pomocí SMS aktivovalo více než pět tisíc lidí, v průměru na čtyřdenní období, nejčastěji se tak děje během letních měsíců.

Pojišťovna České spořitelny vyplatí při diagnóze vážné nemoci část léčebných výloh

Klienti, kteří si během dubna a května 2017 sjednají pojistku v rámci FLEXI životního pojištění a v budoucnu je potká některá z vážných chorob, mohou se dočkat úhrady léčebných výloh až do výše 60 tisíc korun. Akce je určena nejen novým, ale i stávajícím klientům.

Pojišťovna Allianz připravuje zajímavou nabídku pro cyklisty

S oteplením v době jarních měsíců začíná cyklistická sezona, právě cyklistika je jedním z nejoblíbenějších českých rekreačních sportů. Jízdních kol se v ČR prodá víc než osobních aut. Ovšem, i při pěstování tohoto sportu dochází k nehodám a úrazům. Pojišťovna Allianz proto přišla na trh se zajímavou inovací. Aktivní cyklisté si nyní v rámci pojištění DOMOV mohou zařídit asistenční služby v podobném […]

Pojištění na dovolenou využívá až polovina lidí

Pro účely zimní dovolené si čeští turisté nejvíce oblíbili hory, jezdí jich tam více než čtyřicet procent. Asi desetina dotázaných jezdí na hory, ale i k moři. Přibližně polovina (47,8 %) se nechá před cestou do zahraničí pojistit, bez ohledu na to, kde je cílová destinace dovolené. Autorem tohoto průzkumu je ČSOB.

O prázdninách roste pojištění adrenalinových sportů

Pojišťovně České spořitelny o prázdninách pravidelně roste počet pojištění pro případ úrazu při adrenalinových sportech. Loni si toto riziko pojistilo přes pět tisíc lidí, přičemž během prázdnin jich bylo téměř 1 500.

I březnové lyžování může být rizikové

Březen je oblíbeným měsícem pro lyžování v zahraničí. Podle průzkumu agentury NMS pro ERV Evropskou pojišťovnu vyráží v březnu na hory 43 % milovníků lyžování v zahraničí. Slunečné dny ale přináší i řadu rizik. Nebezpečný je zvláště těžký sníh. Na co si tedy dát pozor?

Nejčastější úrazy během jarních prázdnin

V neděli skončil letošní cyklus jarních prázdnin, který odstartoval 1. února. Z hlediska sněhové nadílky nepatřil tento ročník k nejbohatším, zato v oblasti nahlášených úrazů nezaostal za minulými lety. ČSOB Pojišťovna opět přijala několik set hlášení pojistných událostí a sestavila žebříček 5 nejčastějších poranění u dětí a dospělých, jež si přivodili tuto zimu o jarních prázdninách.

1 z 4123...Poslední »