Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Wüstenrot hypoteční banka se nechystá zvedat úroky u hypoték

Aktuálně se neplánuje žádné zvýšení úrokové sazby hypotečních úvěrů u Wüstenrot hypoteční banky.

Podle většiny lidí by děti měly jít z domu, až budou mít vlastní příjem

Odchod z rodného domu do „svého“ je pro mladé lidi start do nového života a současně obrovská výzva. Kdy by k tomuto důležitému kroku ale mělo dojít? Podle průzkumu z dílny Raiffeisen stavební spořitelny si Češi myslí, že v osmnácti letech je na tohle ještě moc brzy. Nejlepší možnost přichází ve chvíli, kdy má potomek svůj vlastní příjem a […]

FIO banka připravila nové hypoteční centrum

První pobočka Fio banky, která bude mít na starost pouze hypotéky, nyní vyrostla v Praze. Zájem o hypotéky je totiž značný, zejména v posledních dvou letech. Pobočka bude sídlit na Praze 1 na rohu ulic V Celnici a Havlíčkova.

Úvěr na bydlení – kde ho sehnat a na co se dívat?

(-pr-) Vlastní bydlení je základem spokojeného žití. Možná i proto stoupá zájem o kvalitní úvěr na bydlení, po němž touží nejenom mladí lidé, ale také ti starší. Svůj byt či rodinný dům si chtějí pořídit jednotlivci, svobodné páry i rodiny s dětmi.

Jak vybrat výhodnou půjčku na bydlení?

(-pr-) Už vás přestal bavit stávající stav vašeho bydlení a chcete změnu? Máte v hlavě tolik plánu, jak svůj byt přestavět? Novou koupelnu vidíte vždycky, když zavřete oči. A ta kuchyně, co jste ji viděli v katalogu, by byla do vašeho bytu přeci úplně ideální.

Wüstenrot přichází na trh se zajímavějšími hypotékami, některé budou zcela bez poplatků

Finanční skupina Wüstenrot připravila zajímavou alternativu pro zájemce o hypoteční úvěr. Od sedmého dubna letošního roku totiž bude mít výhodnější sazbu takzvaná Hypotéka na cokoliv, vybrané poplatky budou zcela škrtnuty, a navíc se prodlouží lhůta pro čerpání celého úvěru až na dva roky.

Hypotéka je stále oproti pronájmu lepším řešením

Je možné ušetřit tisíce korun, splácení hypotéky je stále výhodnější než jít do nájmu. Splátka průměrné hypotéky činí 10.356 korun, oproti placení nájmu lze – v průměru – ušetřit až 17 tisíc korun za rok. Tyto údaje poskytl obsáhlý průzkum společnosti Equa bank.

Srovnávač hypoték vám najde nejvýhodnější půjčku na bydlení

(-pr-) Sníte o svém vlastním bydlení? Chcete si pořídit bytovou jednotku nebo postavit rodinný dům? Potom vám ke splnění těchto snů dopomůže hypotéční úvěr, který je vlastně tou nejdostupnější cestou k naplnění uvedených požadavků.

1 z 27123...1020...Poslední »