Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Creditas přichází s bezplatným výběrem z každého domácího i zahraničního bankomatu

Od poloviny letošního března nabízí banka Creditas novou změnu, která její klientelu jistě velmi potěší. Výběry z bankomatů, ať už v ČR nebo v cizině, nebudou zpoplatněny. Totéž pak platí pro majitele účtu Richee. Zejména výběry v zahraničí zadarmo jsou velkým tahákem, protože nejsou u našich bank žádnou samozřejmostí.

Většina českých bankovních domů má řadu podmínek

Pokud jde o výběr hotovosti ze zahraničního bankomatu, české banky jej samozřejmě umožní, ale mají své podmínky – klienti dostanou bezplatnou možnost výběru jen tehdy, pokud mají zřízený prémiový účet nebo vybírají větší finanční obnos. Poplatky mohou dosáhnout až 125 Kč a někdy se k nim přidá i podíl z částky, kterou klient vybere (typicky 0,5 %).

Výběry z těchto bankomatů také ovlivní přepočet jednotlivých měn, konverzní kurz se totiž může lišit až o šedesát haléřů na euro. Pokud vybere klient 500 eur, může být rozdíl mezi jednotlivými bankami až tři stokoruny. Již od začátku března jsou k dispozici bezplatné výběry Richee kartou, a to dokonce z bankomatů na všech kontinentech. Richee účet je úročen až 1,5 % p. a. do hodnoty 300 tisíc korun. Nyní je možné spravovat skrze tuto aplikaci účty CREDITAS, ale také Air Bank, Fio Banky, Equa bank a České spořitelny, přidává se také MONETA Money Bank a ČSOB. K platbě je možné přidat i sken účtenek, nabízí se i sledování různých statistik kolem jednotlivých účtů. Richee je k dispozici nejen pro operační systémy Android a iOS, ale také v chytrých hodinkách Apple Watch.Čtěte také

marketing mKarta Svět v podání mBank znamená nejlevnější platby v cizině

marketing Fio banka startuje s bezkontaktní technologií na bankomatech

marketing Klienti skupiny ČSOB mohou v Chorvatsku hodně ušetřit, stačí jen platit kartou

marketing Raiffeisenbank dá svým kreditním kartám novou podobu

marketing Banka Creditas připravila platební kartu z ryzího zlata

marketing Visa rozdává odměny zákazníkům Albertu, stačí platit Visa kartou v průběhu letošních zimních olympijských her

marketing FIO banka přináší klientům své nové kreditky

marketing Raiffeisenbank přichystala vylepšení pro svou „Rolls-Royce“ kartu