Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

mKarta Svět v podání mBank znamená nejlevnější platby v cizině

Od pondělí 25. února letošního roku se u mBank objevuje debetní mKarta Svět. Díky ní nebude nutné navštěvovat směnárny, nákup zboží jejím prostřednictvím je totiž ještě výhodnější. A to nejen doma, ale i za hranicemi ČR. Řada klientů totiž platí v zahraničí kartou, a to nejen osobně na kamenných pobočkách obchodů, ale také v e-shopech.

Klienty českých bank cestování prostě baví

Prakticky pět milionů Čechů míří během roku alespoň na čtyři noci za hranice, polovina klientů mBank pak v zahraničí platí kartou. Češi podle průzkumů mBank platí na cestách nejen hotově v měně konkrétní země, ale také prostřednictvím debetní karty. Bez hotovosti se do ciziny nejezdí, mnoho lidí také zkrátka nevěří, že bude platba kartou atraktivnější než v bankovkách.

Tento trend se mBank rozhodla zvrátit, na oficiálním webu bude pro mKartu Svět přístupný například aktuální kurz, podle nějž se mohou klienti orientovat – marže je na minimu možného, jde asi o deset procent z průměrné marže tuzemských bank v případě debetních karet. Cíl je tedy vlastně jednoduchý, ukázat, že platba kartou může být výhodnější nad hotovost, byť se to nemusí zprvu tak docela zdát. Nabídka mKarty Svět doplní třeba Apple Pay, zprostředkování SEPA plateb v eurech zdarma a další optimalizace sazebníku poplatků.Čtěte také

marketing Skrze Karty dobré vůle ČSOB se v minulém roce vybraly více než tři miliony korun

marketing Creditas přichází s bezplatným výběrem z každého domácího i zahraničního bankomatu

marketing Fio banka startuje s bezkontaktní technologií na bankomatech

marketing Klienti skupiny ČSOB mohou v Chorvatsku hodně ušetřit, stačí jen platit kartou

marketing Raiffeisenbank dá svým kreditním kartám novou podobu

marketing Banka Creditas připravila platební kartu z ryzího zlata

marketing Visa rozdává odměny zákazníkům Albertu, stačí platit Visa kartou v průběhu letošních zimních olympijských her

marketing FIO banka přináší klientům své nové kreditky