Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Skrze Karty dobré vůle ČSOB se v minulém roce vybraly více než tři miliony korun

Platební Karty dobré vůle ČSOB přinesly v minulém roce na charitativní účely a zvýšení životního standardu hendikepovaných sumu ve výši úctyhodných 3,3 milionu korun. Každá platba držitelů karty plus příspěvky ČSOB a Mastercard, právě díky tomu se mohlo dojít k takto zajímavé částce.

Kdo všechno již dostal příspěvek?

Nehradí jej pojišťovny a potřební potom nemají kde získat finanční prostředky. Tedy, pokud by nebylo těchto Karet dobré vůle. Kupříkladu Lukáš, jenž se narodil s dětskou mozkovou obrnou, získal příspěvek na rehabilitace, maminka Markéty, která je od narození těžce postižená, dopomohl výnos k pořízení automobilu, jímž se výrazně usnadňuje dojíždění k lékaři. Rodiče malého Adama, jenž je do konce života odsouzen kvůli vzácné chorobě na invalidní vozík, získali touto cestou také nový vůz.

Léčebné a rehabilitační středisko Chvaly použije tyto prostředky na koupi lymfodrenážního přístroje jenž se využívá u pacientů trpících otoky rukou a nohou. Domov Sue Ryder finance vloží do vzdělání osobních asistentů, kteří pracují se seniory. Zámek Břežany si v chráněném bydlení Šanov mohl nechat vystavět nové koupelny. Karta dobré vůle je bezkontaktní platební kartou Mastercard World Elite, která je zde pouze pro klienty ČSOB Private Banking. Klient si může vybrat, kolik z platby pošle na charitu, má tři možnosti – 0,3 %, 0,5 % a 0,8 %.Čtěte také

marketing Creditas přichází s bezplatným výběrem z každého domácího i zahraničního bankomatu

marketing mKarta Svět v podání mBank znamená nejlevnější platby v cizině

marketing Fio banka startuje s bezkontaktní technologií na bankomatech

marketing Klienti skupiny ČSOB mohou v Chorvatsku hodně ušetřit, stačí jen platit kartou

marketing Raiffeisenbank dá svým kreditním kartám novou podobu

marketing Banka Creditas připravila platební kartu z ryzího zlata

marketing Visa rozdává odměny zákazníkům Albertu, stačí platit Visa kartou v průběhu letošních zimních olympijských her

marketing FIO banka přináší klientům své nové kreditky