Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Jarní měsíce v Raiffeisenbank ve znamení štědrosti…

S podporou vzdáleného hypotečního poradce dojde zájemce osobně do banky až v momentě, kdy se bude podepisovat finální dohoda. Ještě před začátkem jara jsou tu Hypodny s Raiffeisenbank. Adepti nového hypotečního úvěru mohou v případě, že splní stanovené limity beze zbytku, od 18. února až do 28. června letošního roku získat při podpisu dohody jednorázový mimořádný bonus 5 tisíc korun. Banka navíc zajistí dohodu s pomocí vzdáleného hypotečního poradce, skrze nějž lze prakticky všechny náležitosti dolaďovat z pohodlí domova.

Pětitisícový bonus je milým začátkem spolupráce

Podmínkou pro získání bonusu ve výši 5 000 korun je sjednání hypotéky přinejmenším 1,5 milionu korun s tříletou fixací. Samotné sjednání hypotéky a správa tohoto úvěrového účtu je zcela bez poplatku. Raiffeisenbank vyrukovala s nápadem vzdáleného hypotečního poradce už vloni na podzim. Zájemce telefonicky probere s poradcem záměr, získá nabídku a v případě, že na ni kladně zareaguje, začne posílat potřebnou dokumentaci online. Hypocentrum navštíví až v momentě podpisu, veškerou potřebnou administrativu tedy vyřídí přes mobil nebo notebook.

Průměrná výše hypotéky u Raiffeisenbank je 2,3 milionu korun českých, což znamená meziroční zvýšení o takřka pět procent. Průměrný věk žadatele je 37 let, výrazně častěji žádají o tuto půjčku muži. Účelem je ve dvou pětinách případů koupě, třetina smluv je ale určena na výstavbu a rekonstrukci stávajícího bydlení. Většina hypoték má nastavenou splatnost na třicet let, výrazně častěji pak žádají zaměstnanci (81 %) oproti podnikatelům (18 %).Čtěte také

marketing V srpnu byla průměrná sazba hypotéčního úvěru 2,81 %, p. a.

marketing Úrokové sazby hypotečních úvěrů jdou letos dolů, během podzimu ale nelze další zlevnění očekávat

marketing Fio banka přináší levnější hypoteční úvěry

marketing Wüstenrot opět zlevňuje úrokové sazby u hypotečních úvěrů

marketing Hypotéky míří dolů s úroky už třetí měsíc za sebou

marketing Co může mít vliv na úspěšnost sjednávání hypotečního úvěru?

marketing Hypotéky Wüstenrot mají nižší sazbu o 0,1%

marketing Wüstenrot: zimní období sráží poplatky směrem k nule