Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

ČSOB má akci pro školáky, nabídne jim třeba vlastní kartu

Start školního roku přináší rodičům povinný výběr školního vybavení pro jejich děti, ale je rovněž ideálním časem pro zřízení prvního bankovního účtu, který naučí děti zacházet s financemi. Hlavními trendy jsou zde platební karty, ale rovněž i moderní mobilní aplikace. ČSOB přináší pestrý výběr bankovních nástrojů, které přijdou vhod všem věkovým skupinám.

Děti mohou dostat kapesné klidně i online

Díky mobilní aplikaci ČSOB NaNákupy budou mít klienti detailní přehledy o zůstatku a všech karetních transakcích, mohou si i elektronicky uložit věrnostní karty různých prodejců, které od té doby není nutné mít s sebou při nákupech. Výhoda je zde i pro rodiče – ti dítěti pořídí předplacenou COOL kartu, díky které budou mít detailní přehledy o pohybech na kartě, každá změna se jim ohlásí prostřednictvím bezplatné SMS. S dětmi tak snadno proberou otázky finanční gramotnosti a další důležité věci.

Protože děti touží napodobovat dospělé, ČSOB přináší Dětské konto Slůně, určené klientům pod patnáct let věku. Vedení účtu je bezplatné a děti starší osmi let získají navíc vlastní platební kartu. Bonusem je i vyšší úročení vložených prostředků, což je jasnou motivací spořit – pro děti i rodiče. Další alternativou je Doplňkové penzijní spoření pro děti, vhodné pro typy rodičů, kteří myslí daleko do budoucnosti. Díky tomu, že podle současné legislativy je možné spoření na penzi založit už novorozencům a státní podpoře až 2 760 Kč ročně, je tento produkt stále populárnější. Děti mohou navíc k osmnáctinám provést částečný výběr vložených prostředků.Čtěte také

marketing Skrze Karty dobré vůle ČSOB se v minulém roce vybraly více než tři miliony korun

marketing Creditas přichází s bezplatným výběrem z každého domácího i zahraničního bankomatu

marketing mKarta Svět v podání mBank znamená nejlevnější platby v cizině

marketing Fio banka startuje s bezkontaktní technologií na bankomatech

marketing Klienti skupiny ČSOB mohou v Chorvatsku hodně ušetřit, stačí jen platit kartou

marketing Raiffeisenbank dá svým kreditním kartám novou podobu

marketing Banka Creditas připravila platební kartu z ryzího zlata

marketing Visa rozdává odměny zákazníkům Albertu, stačí platit Visa kartou v průběhu letošních zimních olympijských her