Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Nová kreditka od Sberbank poslouží jako kontokorent i debetní karta

Kreditní karta od Sberbank může fungovat nejen jako klasický bankovní účet, ale také jako kontokorent či debetní karta – nebo také všechny tři možnosti dohromady.

Nabízí se tu totiž možnost využít až pětačtyřicetidenního úvěrového limitu bez úroku, vybírat peníze z bankomatů nebo provádět platbu inkasem. Veškeré platby jsou bezkontaktní, je tedy zajištěn maximální uživatelský komfort.

Doslova tři v jednom – záleží jen na přání klienta

„Karta přináší funkce, které si v ničem nezadají s tím, co nabízí běžný bankovní účet, kontokorent a debetní karta zároveň,“ dodává k celé věci produktová manažerka osobních karet Sberbank CZ Petra Crhová. Jako jediná svého druhu u nás umožní Sberbank kreditka například nastavit SIPO, využít bezúročného období například i pro pravidelné platby (nájem, elektřina apod.). „Klientům se tak nestane, že by se kvůli momentálnímu nedostatku prostředků na účtu dostali do zpoždění s platbami a zbytečně riskovali omezení služeb nebo úhradu penále,“ říká dále Petra Crhová. A v neposlední řadě, platby nebo trvalé příkazy nejsou nijak zpoplatněny, totéž lze říci o vydání karty a jejím vedení.

Bezúročná půjčka v rozmezí 10 až 300 tisíc korun na dobu až pětačtyřiceti dnů. Benefit je platný pro každou bezhotovostní transakci, ale i výběr z bankomatu. Kreditní karta tak bude fungovat jako běžný kontokorent, ovšem za mnohem výhodnějších podmínek. Využívání kreditní karty pak nemá klasickou podmínku – u Sberbank totiž klienti vůbec nemusí mít veden svůj osobní účet.

Pokud dojde k odcizení karty nebo jejímu zneužití, jde o interní problém banky, která si vše ohlídá sama. Výhodou je tato novinka i pro cestovatele, v zahraničí je totiž běžné, že debetní karta je v hotelech odmítána a vyžaduje se karta kreditní. FÉR kreditní karty od společnosti MasterCard jsou vždy embosované, nabízejí bezkontaktní placení a také možnost sjednání cestovního pojištění.Čtěte také

marketing Skrze Karty dobré vůle ČSOB se v minulém roce vybraly více než tři miliony korun

marketing Creditas přichází s bezplatným výběrem z každého domácího i zahraničního bankomatu

marketing mKarta Svět v podání mBank znamená nejlevnější platby v cizině

marketing Fio banka startuje s bezkontaktní technologií na bankomatech

marketing Klienti skupiny ČSOB mohou v Chorvatsku hodně ušetřit, stačí jen platit kartou

marketing Raiffeisenbank dá svým kreditním kartám novou podobu

marketing Banka Creditas připravila platební kartu z ryzího zlata

marketing Visa rozdává odměny zákazníkům Albertu, stačí platit Visa kartou v průběhu letošních zimních olympijských her