Rubriky


Náš tip

Nabídka práce v bance
Vybírej z volných míst v oboru bankovnictví a finance na DobraPrace.cz
Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Svůj vlastní elektronický obchod může mít téměř každý

Často se můžeme setkat s názorem, že podnikat na internetu můžou pouze ti, kteří umí programovat a internetu dobře rozumí. Technologie však stále postupují dopředu a mít vlastní e-shop již může i ten, kdo si tolik s počítači nerozumí. Na internetu si tak lze vyzkoušet naše podnikatelské dovednosti s poměrně nízkým rizikem a ještě třeba přilepšit rodinné pokladně.

E-shop lze získat na klíč

Zatímco před několika lety bylo podnikání na internetu vymezeno pro úzkou skupinu, dnes již zde může rozvíjet svůj byznys každý, kdo dokáže brouzdat na stránkách internetu. Existují totiž internetové služby, které umožňují získat vlastní elektronický obchod na klíč. Ušetří tak náklady spojené s tvorbou e-shopu. Místo složitého programování vyplníte své registrační údaje a získáte tak přístup do hotového elektronického obchodu.

Cena e-shopu podpoří start v podnikání

Velkou výhodou hotových elektronických obchodů je bezesporu jejich cena. Služba se platí totiž formou měsíčních poplatků. V nesnadných počátcích podnikání vás nečekají žádné vysoké vstupní náklady. Pokud elektronický obchod používáte, platíte měsíční poplatky. V případě, že se podnikání nebude dařit, službu můžete samozřejmě zrušit. Základní cenu e-shopu www.atomer.sk si tak může dovolit téměř každý.

Začít lze i s jedním produktem

Řízení elektronického obchodu se širokým sortimentem nemusí být pro začátečníka vhodné. Lepší cestou je začít s několika málo výrobky a postupně nabídku rozšiřovat. Zajímavý se v tomto ohledu jeví takzvaný jednoproduktový e-shop. Své podnikatelské umění se tak naučíte na jednom jediném výrobku nebo službě a poté můžete přejít na jinou variantu elektronického obchodu s širším sortimentem.

Elektronické obchody nabízené formou služby lze objednat v různých variantách, jednoduše se ovládají a v konečném důsledku zpřístupňují elektronické obchodování skoro každému.

– pr –Čtěte také

marketing Dopady inflace a jak chránit úspory

marketing Cestování do zahraničí: Kdy mám nárok na náhradu škody v případě pozitivního testu?

marketing ČSOB přináší další zvýhodnění pro seniory

marketing Účet ve Fio bance si nově založíte z mobilu

marketing Wüstenrot oznamuje detaily odkladu splátek v souvislosti s koronavirovou pandemií

marketing Jak vyplnit daňové přiznání za rok 2018

marketing RSTS rozbíhá soutěž o zlaté cihličky za více než půl milionu korun

marketing Taylor Wessing rozebírá téma konce pojistné smlouvy bez nejmenších problémů