Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Zajímavější nabídky hypoték od Wüstenrot

Wüstenrot hypoteční banka přichází s velkou novinkou. Až pětina prostředků, které si klienti půjčí v rámci hypotečního úvěru, je nyní možné použít na účel „jednoduchá modernizace“. Finance získají klienti navíc bez potřeby rozsáhlé administrativy, nejsou nutné doklady ani faktury.

Tuto službu je možné využívat u Hypotéky pro vlastní bydlení a také u Hypotéky Refin, a to od patnáctého února.

Peníze zkrátka snadno a rychle

„Loňský rok byl pro nás rekordní v objemu poskytnutých hypotečních úvěrů, a proto chceme všem zájemcům ještě více zjednodušit a zpříjemnit získání hypotéky,“ řekl Jiří Klos, manažer vývoje bankovních produktů finanční skupiny Wüstenrot. Prostředky, které takto klienti získají, mohou být využity na vybavení bytového jednotky, ale rovněž i na poplatky, jež jsou s koupí dané nemovitosti spojené. Může jít například o daň z nabytí nemovitosti, stejně jako zaplacení odhadu nemovitosti a samozřejmě i řada dalších nákladů, s nimiž je zapotřebí počítat.

Novou službu je možné využít jen v kombinaci s hlavním účelem hypotéky – což je koupě nemovitosti, refinancování stávajícího úvěru na bydlení či vypořádání se s bývalým partnerem po stránce majetkové. Hlavní účel je tedy nutné dokládat. Maximální výše půjčky včetně „jednoduché modernizace“ je devadesát procent zástavní hodnoty nemovitosti. Tuto cifru vždy určí experti banky.

Hypotéka s Wüstenrot může začínat už od 1,69 procenta ročně (Hypotéka Refin), nejnižší sazba Hypotéky pro vlastní bydlení je pak o rovnou desetinu procenta ročně vyšší. Fixace úrokové sazby je nastavena standardně na tříleté období. Výhodou je, že podmínkou není zřízení osobního účtu u Wüstenrot, nejsou zde ani poplatky za správu úvěru a až čtvrtinu celkové hodnoty hypotéky je možné předčasně splatit bez sankcí.Čtěte také

marketing Regulace hypoték: Klienti si nejvíce stěžují na limity měsíčních splátek

marketing U hypoték se mění daňové výhody

marketing Od října se chystají přísnější pravidla pro žadatele o hypoteční úvěry – čeho všeho se změny dotknou?

marketing Nemovitosti jsou drahé, zpřísnění hypoték zlevnění nepřinese. Názor lidí tlumočí průzkum Wüstenrot

marketing Tipy, jak sjednat zajímavější hypotéku i v době, kdy úroky na trhu rostou

marketing Wüstenrot nabízí nákup nemovitosti bez nervů se schválenou Hypotékou dopředu

marketing Jak ukazuje průzkum Wüstenrot, hypotéku splácí každý sedmý Čech, obvykle napůl s partnerem

marketing Wüstenrot prodlužuje hypoteční poplatkové prázdniny