Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

ČPP připravila podzimní kampaň, v níž nabízí nadstandard v ohledu asistenčních služeb

Česká podnikatelská pojišťovna začala podzimní kampaň s cílem zvýšit prodej autopojištění. Mottem je trefné – „Auto dojelo, dovolená jede dál“. Nejdůležitější částí je nabídka připojištění asistenčních služeb pro motoristy, nazvaná „Autem Bez Starosti“. Díky němu řidiči dosáhnou vždy svého původního cíle.

Nehoda nebo jiné zdržení? Žádný problém

Nečekané situace si nevybírají, ČPP je však připravena. U asistenčních služeb si řidiči neváhají připlatit za nadstandardní rozsah, na což právě Autem bez starosti reaguje. Nynější nabídku připojištění Autem bez starostí lze vyřídit až do konce roku se slevou ve výši šesti stokorun. Jde o nejoblíbenější variantu asistenčních služeb, díky které se klient dočká odtahu auta až do 2500 kilometrů, vypůjčení náhradního vozu v ČR nebo cizině až na osm dnů, opravu poškozených pneu až do čtyřtisícového limitu za jeden kus a řadu dalších možností.

Hlavní pro kampaň bude televizní obrazovka, ČPP zacílí na kanály společností Nova Group, Prima Group, TV Barrandov a Óčko, rozhlasové spoty se objeví na rádiích ČAS a EXPRES FM. Pozadu nebude ani tisk, Právo, MF Dnes a Lidové noviny – a ve výčtu nechybí ani časopisy Týden, Instinkt nebo Sedmička. Využívány budou i tramvaje a trolejbusy ve větších městech, nevyjímaje České Budějovice, Prahu, Liberec nebo Pardubice.Čtěte také

marketing Podzimní kampaň s Domex+ od ČPP

marketing Až 70 % lidí by bez příjmu nevydrželo ani 3 měsíce. Nejvíce ohroženi jsou mladí

marketing Kampaň „Někde tam jsou“ od Kooperativy

marketing Otázky a odpovědi kolem pojištění schopnosti splácet a pojištění kybernetických rizik

marketing Pojišťovna VZP přináší klientům vylepšené pojištění Fénix

marketing Invalidita třetího stupně a dvojnásobné plnění, to je novinka pojištění FLEXI RISK

marketing Ke slovu se hlásí CUBIQ. Pojištění věcí, na nichž vám záleží, a to kompletně přes internet

marketing Zimní sezona začíná, Slavia pojišťovna připravila balíček Zima