Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Investiční certifikát pokrývá 25 velkých společností

Novinka v oblasti investování, certifikát CYRRUS DIVIDEND INDEX CZK, umožňuje investorům potenciálně zhodnotit jejich peníze v aktivně řízeném portfoliu akcií 25 úspěšných společností z Evropy a USA.

CYRRUS DIVIDEND INDEX CZK je ověřenou součástí několika investičních strategií společnosti CYRRUS. V období od uvedení na trh 22. ledna do 26. dubna 2016 dosáhl ZHODNOCENÍ 4,85 PROCENTA. Výhodou certifikátu je MĚNOVÉ ZAJIŠTĚNÍ DO ČESKÝCH KORUN, které eliminuje riziko ztrát z důvodu změny kurzů jednotlivých měn.

Certifikát je jedinečný tím, že je aktivně spravován na základě aktuálních podmínek na kapitálových trzích. Toto VYSOCE DIVERZIFIKOVANÉ PORTFOLIO je dynamické, což znamená, že akcie společností s vyčerpaným potenciálem jsou vyřazeny a nahrazeny akciemi s vyšším prostorem pro růst.

Klientům, kteří investují do tohoto certifikátu, společnost CYRRUS garantuje VÝPLATU DVOU KUPÓNŮ V CELKOVÉ VÝŠI 3 PROCENT nominální hodnoty certifikátu za rok. Minimální výše investice je 50 000 korun, nominální hodnota jednoho certifikátu je 1000 korun.

Certifikát lze koupit či prodat každý obchodní den za jeho tržní cenu. Při prodeji investor platí pouze standardní obchodní poplatky, neplatí však ŽÁDNÝ VÝSTUPNÍ POPLATEK.Čtěte také

marketing Fio banka přichází s dalším ročníkem oblíbené Školy investování

marketing ChytryHonza.cz nabídne investování v online podobě

marketing Kolik mohou přinést alternativní investice a jaké jsou dnešní možnosti?

marketing Rekord ve světě diamantů, prodal se největší bezchybný diamant v historii dražeb!

marketing Drahokam za bezmála dvě miliardy, další prolomení historické hranice

marketing Diamanty a šperky jsou nejbezpečnější investice, tvrdí to studie fondu Quant

marketing Svezte se s Pioneer Investments na vlně dividendových výnosů

marketing Skupina Pioneer Investments se stala partnerem on-line projektu Investování hrou