Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

„Letový asistent“ pomůže klientům ZP MV ČR s problémy při cestování

Letadlo coby dopravní prostředek je v ČR stále oblíbenější a nestojí za tím jen stále atraktivnější cenovky letenek. Některé příhody ale mohou podobnou dovolenou hodně znepříjemnit. Může jít například o ztracené zavazadlo nebo zpožděný let, který začne být problémem hlavně v momentě, kdy má další spoj navazovat.

ERGO pojišťovna však připravila pro klienty ZP MV ČR balíček služeb s názvem „Letový asistent“, jenž je sjednáván automaticky k online cestovnímu pojištění a podobné komplikace obratem vyřeší.

Pojištění, které je zcela zdarma, kryje řadu různých rizik

Klienti Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR získají v rámci balíčku „Letového asistenta“ ke každému cestovnímu pojištění (bez ohledu na nastavený tarif). Partnerská firma ERGO pojišťovny Skycloud, s.r.o. v případě oprávněného nároku zajistí pro klienta maximální odškodnění. V jakých případech? Nejčastěji se řeší zpožděné nebo neuskutečněné lety, zmeškání dalšího spoje, který má navazovat nebo odepření vstupu na palubu letadla. V neposlední řadě samozřejmě i ztrátu nebo zničení zavazadel.

Když přijde dovolená nebo pracovní cesta, každý se raději zabývá něčím jiným, než jsou podobné problémy. Pokud k nim ale dojde, většina lidí neví, jak je vlastně vyřešit. Papírování s řešením spojené pak odradí řadu klientů, část z nich vše raději předem vzdá. Letový asistent však dobře poradí, ale také díky Skycloud, s.r.o. vše podstatné vyřeší za klienta. Výhodou jsou zde například minimální poplatky z celkově vymožené kompenzace.Čtěte také

marketing Co je ještě pracovní úraz? A jak posoudit zranění mimo pracoviště nebo pracovní dobu?

marketing Pokud vyrazíte brzy do zahraničí, nezapomínejte na cestovní pojistku

marketing PetExpert: vůbec poprvé v ČR je možné přes internet pojistit psy a kočky

marketing Zpětné prodloužení záruky není pro český start-up žádným problémem

marketing Co dělat, když dojde ke střetu se zvěří? Bude stačit povinné ručení?

marketing Jaro přináší vyšší riziko ze strany živlů, což si žádá dobře pojištěnou domácnost

marketing Pojišťovna České spořitelny nabízí dvojnásobné plnění při onemocněních, kde je viníkem klíště

marketing NN Životní pojišťovna zaznamenala velký úspěch v podobě ocenění Czech Superbrands 2018