Rubriky


Náš tip

Nabídka práce v bance
Vybírej z volných míst v oboru bankovnictví a finance na DobraPrace.cz
Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

„Letový asistent“ pomůže klientům ZP MV ČR s problémy při cestování

Letadlo coby dopravní prostředek je v ČR stále oblíbenější a nestojí za tím jen stále atraktivnější cenovky letenek. Některé příhody ale mohou podobnou dovolenou hodně znepříjemnit. Může jít například o ztracené zavazadlo nebo zpožděný let, který začne být problémem hlavně v momentě, kdy má další spoj navazovat.

ERGO pojišťovna však připravila pro klienty ZP MV ČR balíček služeb s názvem „Letový asistent“, jenž je sjednáván automaticky k online cestovnímu pojištění a podobné komplikace obratem vyřeší.

Pojištění, které je zcela zdarma, kryje řadu různých rizik

Klienti Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR získají v rámci balíčku „Letového asistenta“ ke každému cestovnímu pojištění (bez ohledu na nastavený tarif). Partnerská firma ERGO pojišťovny Skycloud, s.r.o. v případě oprávněného nároku zajistí pro klienta maximální odškodnění. V jakých případech? Nejčastěji se řeší zpožděné nebo neuskutečněné lety, zmeškání dalšího spoje, který má navazovat nebo odepření vstupu na palubu letadla. V neposlední řadě samozřejmě i ztrátu nebo zničení zavazadel.

Když přijde dovolená nebo pracovní cesta, každý se raději zabývá něčím jiným, než jsou podobné problémy. Pokud k nim ale dojde, většina lidí neví, jak je vlastně vyřešit. Papírování s řešením spojené pak odradí řadu klientů, část z nich vše raději předem vzdá. Letový asistent však dobře poradí, ale také díky Skycloud, s.r.o. vše podstatné vyřeší za klienta. Výhodou jsou zde například minimální poplatky z celkově vymožené kompenzace.Čtěte také

marketing Bojíte se, že vám odejde pračka či myčka? Které z domácích spotřebičů se dle statistik prodejců vyplatí pojistit?

marketing Co dělat, když vám přírodní živly poškodí majetek?

marketing Zhodnocení penzijního připojištění od ČSOB Penzijní společnosti dosáhlo 0,7 procent

marketing Tři otázky a odpovědi k tématu poškození a krádeže mobilního telefonu Odpovídá: Viktor Houška z BNP Paribas Cardif Pojišťovny

marketing Pojištění internetových rizik k účtu ve Smartbankingu na rok zdarma od skupiny ČSOB

marketing Pojištění pro domácí mazlíčky PetExpert je možné nově sjednat i na portálu ePojisteni.cz

marketing Podzimní kampaň s Domex+ od ČPP

marketing Až 70 % lidí by bez příjmu nevydrželo ani 3 měsíce. Nejvíce ohroženi jsou mladí