Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

„Letový asistent“ pomůže klientům ZP MV ČR s problémy při cestování

Letadlo coby dopravní prostředek je v ČR stále oblíbenější a nestojí za tím jen stále atraktivnější cenovky letenek. Některé příhody ale mohou podobnou dovolenou hodně znepříjemnit. Může jít například o ztracené zavazadlo nebo zpožděný let, který začne být problémem hlavně v momentě, kdy má další spoj navazovat.

ERGO pojišťovna však připravila pro klienty ZP MV ČR balíček služeb s názvem „Letový asistent“, jenž je sjednáván automaticky k online cestovnímu pojištění a podobné komplikace obratem vyřeší.

Pojištění, které je zcela zdarma, kryje řadu různých rizik

Klienti Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR získají v rámci balíčku „Letového asistenta“ ke každému cestovnímu pojištění (bez ohledu na nastavený tarif). Partnerská firma ERGO pojišťovny Skycloud, s.r.o. v případě oprávněného nároku zajistí pro klienta maximální odškodnění. V jakých případech? Nejčastěji se řeší zpožděné nebo neuskutečněné lety, zmeškání dalšího spoje, který má navazovat nebo odepření vstupu na palubu letadla. V neposlední řadě samozřejmě i ztrátu nebo zničení zavazadel.

Když přijde dovolená nebo pracovní cesta, každý se raději zabývá něčím jiným, než jsou podobné problémy. Pokud k nim ale dojde, většina lidí neví, jak je vlastně vyřešit. Papírování s řešením spojené pak odradí řadu klientů, část z nich vše raději předem vzdá. Letový asistent však dobře poradí, ale také díky Skycloud, s.r.o. vše podstatné vyřeší za klienta. Výhodou jsou zde například minimální poplatky z celkově vymožené kompenzace.Čtěte také

marketing Díky dobře sjednanému pojištění odpovědnosti se dají ušetřit značné finanční prostředky

marketing Čím menší využití vozu, tím nižší pojistné. To vypočte z fotky tachometru v Allianz robot

marketing Jak připravit svůj vůz na zimní měsíce? Pomocníci pomohou v každé situaci

marketing Jaké jsou nejtypičtější úrazy pro období jarních prázdnin

marketing Jaké jsou nejtypičtější úrazy pro období jarních prázdnin

marketing ERV Evropská společně s Českými aeroliniemi nabízí cestovní pojištění k zakoupeným letenkám

marketing Novinkou od Poštovní spořitelny jsou takzvané Poštovní fondy

marketing Truck půjčka díky ČSOB Leasing přináší dostupné pojištění a služby pro motoristy