Rubriky


Náš tip

Ve spolupráci s
Nabízíme rychlé SMS půjčky pro každého.
Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

UniCredit Bank startuje s PRESTO Půjčkou na bydlení, která nabízí až milion korun bez zajištění

unicredit

Rekonstrukce domácnosti, koupě chalupy, ale i zasíťování stavebního pozemku či pořízení družstevního bytu, to vše nabídne PRESTO Půjčka na bydlení od UniCredit Bank. Stačí, když klient během šesti měsíců od načerpání úvěru prokáže účel zapůjčených prostředků, a má doslova vymalováno.

PRESTO Půjčka nabízí až 1 milion korun, a to zcela bez zajištění. Půjčit si lze až na 120 měsíců za úrokové sazby již od 4,9 % p.a.

„Přicházíme se skvělým řešením pro všechny, kteří plánující výdaje spojené s bydlením – například na rekonstrukci bytu, odkoupení bytu do soukromého vlastnictví či převod družstevního podílu. Jako první banka na trhu poskytneme klientům půjčku na bydlení bez zajištění do výše 1 milionu korun a s bezkonkurenčním úrokem od 4,9 % p. a.,“ říká Dalibor Mička, ředitel pro financování domácností UniCredit Bank.

S PRESTO Půjčku na bydlení tak lze získat až 1 milion korun na všechny potřeby spojené s bydlením včetně kombinace více účelů. Banka přitom nevyžaduje zajištění nemovitostí, stačí do šesti měsíců doložit účel prostředků. Do 350 tisíc korun není ani zapotřebí spolužadatele. Doklady mohou být datovány až rok před čerpáním úvěru. Půjčit si lze až na 120 měsíců za jedinečnou úrokovou sazbu již od 4,9 % p.a. Správa a vedení úvěru je zcela zdarma.Share

Čtěte také

marketing Hypotéka pro živnostníky od MONETA Money Bank přináší nové možnosti

marketing Wüstenrot přichází na trh se zajímavějšími hypotékami, některé budou zcela bez poplatků

marketing Hypotéka je stále oproti pronájmu lepším řešením

marketing Srovnávač hypoték vám najde nejvýhodnější půjčku na bydlení

marketing MONETA Money Bank přichází s hypotékou s rekordní úrokovou sazbou

marketing Zajímavější nabídky hypoték od Wüstenrot

marketing MONETA Money Bank – k hypotéce nyní pojistka zcela zdarma

marketing Nová reklamní kampaň v podání Hypoteční banky