Rubriky


Náš tip

Ve spolupráci s
Nabízíme rychlé SMS půjčky pro každého.
Rychlá nebankovní půjčka
Neočekávaná událost? Půjčíme vám až 3000 Kč online a rychle.
Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

UniCredit Bank startuje s PRESTO Půjčkou na bydlení, která nabízí až milion korun bez zajištění

unicredit

Rekonstrukce domácnosti, koupě chalupy, ale i zasíťování stavebního pozemku či pořízení družstevního bytu, to vše nabídne PRESTO Půjčka na bydlení od UniCredit Bank. Stačí, když klient během šesti měsíců od načerpání úvěru prokáže účel zapůjčených prostředků, a má doslova vymalováno.

PRESTO Půjčka nabízí až 1 milion korun, a to zcela bez zajištění. Půjčit si lze až na 120 měsíců za úrokové sazby již od 4,9 % p.a.

„Přicházíme se skvělým řešením pro všechny, kteří plánující výdaje spojené s bydlením – například na rekonstrukci bytu, odkoupení bytu do soukromého vlastnictví či převod družstevního podílu. Jako první banka na trhu poskytneme klientům půjčku na bydlení bez zajištění do výše 1 milionu korun a s bezkonkurenčním úrokem od 4,9 % p. a.,“ říká Dalibor Mička, ředitel pro financování domácností UniCredit Bank.

S PRESTO Půjčku na bydlení tak lze získat až 1 milion korun na všechny potřeby spojené s bydlením včetně kombinace více účelů. Banka přitom nevyžaduje zajištění nemovitostí, stačí do šesti měsíců doložit účel prostředků. Do 350 tisíc korun není ani zapotřebí spolužadatele. Doklady mohou být datovány až rok před čerpáním úvěru. Půjčit si lze až na 120 měsíců za jedinečnou úrokovou sazbu již od 4,9 % p.a. Správa a vedení úvěru je zcela zdarma.Share

Čtěte také

marketing Wüstenrot pokračuje v nabídce úvěru na družstevní bydlení

marketing Česká spořitelna odkládá zvýšení hypotečních úroků do poloviny ledna

marketing Úroky hypoték České spořitelny půjdou od ledna nahoru, klienti tak mohou získat historicky nejnižší sazby do konce roku

marketing Realitní kanceláře mají boom, zájem o bydlení ale mohou ovlivnit změny v legislativě

marketing Češi vnímají pronájem jako dočasné řešení, chtějí bydlet ve vlastním

marketing Objem hypoték České spořitelny překonal rekordní hranici 200 mld. Kč

marketing Pružná hypotéka od MONETA Money Bank s historicky nejnižším úrokem již od 1,4 % ročně

marketing Výhodné úrokové sazby hypoték lákají stále více Čechů k vlastnímu bydlení