Rubriky


Náš tip

Ve spolupráci s
Nabízíme rychlé SMS půjčky pro každého.
Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

UniCredit Bank startuje s PRESTO Půjčkou na bydlení, která nabízí až milion korun bez zajištění

unicredit

Rekonstrukce domácnosti, koupě chalupy, ale i zasíťování stavebního pozemku či pořízení družstevního bytu, to vše nabídne PRESTO Půjčka na bydlení od UniCredit Bank. Stačí, když klient během šesti měsíců od načerpání úvěru prokáže účel zapůjčených prostředků, a má doslova vymalováno.

PRESTO Půjčka nabízí až 1 milion korun, a to zcela bez zajištění. Půjčit si lze až na 120 měsíců za úrokové sazby již od 4,9 % p.a.

„Přicházíme se skvělým řešením pro všechny, kteří plánující výdaje spojené s bydlením – například na rekonstrukci bytu, odkoupení bytu do soukromého vlastnictví či převod družstevního podílu. Jako první banka na trhu poskytneme klientům půjčku na bydlení bez zajištění do výše 1 milionu korun a s bezkonkurenčním úrokem od 4,9 % p. a.,“ říká Dalibor Mička, ředitel pro financování domácností UniCredit Bank.

S PRESTO Půjčku na bydlení tak lze získat až 1 milion korun na všechny potřeby spojené s bydlením včetně kombinace více účelů. Banka přitom nevyžaduje zajištění nemovitostí, stačí do šesti měsíců doložit účel prostředků. Do 350 tisíc korun není ani zapotřebí spolužadatele. Doklady mohou být datovány až rok před čerpáním úvěru. Půjčit si lze až na 120 měsíců za jedinečnou úrokovou sazbu již od 4,9 % p.a. Správa a vedení úvěru je zcela zdarma.Share

Čtěte také

marketing Hypotéka Refin od Wüstenrot se nabízí od 1,49 % p. a.

marketing Nový produkt Hypoteční banky nabízí úrok 1,89 % s fixací až na 10 let

marketing Česká spořitelna snížila úrokové sazby u hypoték, nejnižší pevná sazba začíná na 1,79 % p. a.

marketing Equa bank rozšiřuje nabídku hypoték

marketing Sberbank od dubna nabízí hypotéky s úrokem od 1,69 %

marketing Equa Bank snížila úrokovou sazbu u hypoték na 1,79 % ročně

marketing Wüstenrot nabízí Půjčku ProBydlení bez poplatků

marketing Novou tváří reklamní kampaně Hypoteční banky je Jezevčík Eda