Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

ČSOB získala významné ocenění. Na domácí půdě zvítězily její podílové fondy

Skupina ČSOB si připsala na své konto v novém roce již trojici významných ocenění pro své investiční služby. V rámci SRP European Structured Products & Derivates Awards 2017 získala po roce znovu první místo v kategorii Nejlepší distributor v České republice.

Další dvě zlaté medaile pak ČSOB získala v tuzemských soutěžích. V lednu zvítězil fond ČSOB Potravin a nápojů v rámci soutěže garantovaných fondů Finaparáda.cz – Finanční produkt roku 2016. Fincentrum & Forbes Investice pak začátkem února vyhodnocují jako TOP fond KBC Renta Czechrenta v kategorii Konzervativní dluhopisový fond 2016.

„Tři profesní ocenění hned zkraje roku jsou pro nás cennou zpětnou vazbou, že děláme svoji práci dobře, a to jak v produktové rovině, tak v rámci našich distribučních kanálů,“ řekl Jaroslav Mužík, generální ředitel investiční společnosti ČSOB Asset Management. Dodal také, že si cení toho, že v Londýně celkově posbírala skupina KBC sedm titulů v různých kategoriích, což deklaruje silnou pozici společnosti.

Fond ČSOB Potravin a nápojů 1 přináší skvělé výnosy

V tuzemském zápolení se ČSOB dostala na první pozici i díky úspěchu fondu ČSOB Potravin a nápojů 1. Fond byl založen již na konci roku 2012 a celkově klientům získal už více než pětatřicetiprocentní výnos (tj. v průměru 7,5 % ročně). Finanční web Finparáda.cz přitom do soutěže začlení všechny finanční produkty vybraných typů, které v tuzemsku nabízejí banky, ale také pojišťovny nebo penzijní či investiční společnosti.

Ocenění pro ČSOB je i triumf v kategorii Konzervativní dluhopisový fond 2016, kde získal titul produkt KBC Renta Czechrenta, jehož správcem je Radim Kotrouš, portfolio manažer společnosti ČSOB Asset Management.Čtěte také

marketing Fio přichází s nabídkou nových podílových fondů

marketing Investice do diamantů má novou vychytávku – diamantovou destičku

marketing NN přináší novou možnost investování, Start invest půjde ruku v ruce s životními potřebami klienta

marketing Dvanáctiprocentní meziroční zhodnocení, to je výsledek investování do zajištěných firemních úvěrů

marketing Společnost Conseq odstartovala zvířecí kampaň

marketing Fio banka již brzy spustí letošní Školu investování

marketing Zajímavé tipy pro opatrného investora? Bez rizika to půjde se stavebním spořením nebo termínovaným vkladem

marketing První česká burza nemovitostí spuštěna, jejím autorem je společnost Rentiero