Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Hypotéka pro živnostníky od MONETA Money Bank přináší nové možnosti

Delší lhůta splatnosti, flexibilní schvalování úvěru a další bonusy. Nová Živnostenská hypotéka v podání MONETA Money Bank vychází vstříc všem firmám i živnostníkům, umožní jim pořídit nemovitost pro bydlení i podnikání, na níž by v jiném případě musel být sjednán méně výhodný komerční úvěr.

„Chceme živnostníkům nabídnout způsob, jak levně financovat nákup nemovitosti pro bydlení i podnikání. V jiných bankách by museli využít komerční úvěry s mnohem kratší dobou splatnosti. My proto nabízíme úvěr se splatností až na 30 let. Díky nižším splátkám si může naši hypotéku dovolit mnohem širší okruh zájemců,“ dodává Tomáš Kostrhoun, produktový manažer MONETA Money Bank.

Financovat lze bydlení i prostory pro podnikání

Živnostenská hypotéka umožní koupi nemovitosti, která se alespoň zčásti využívá i pro podnikatelské aktivity. „Úvěr od nás může dostat jak řemeslník, který se zajímá o dům, kde chce v jednom patře provozovat svou dílnu a ve druhém zřídit bydlení pro rodinu, tak i jazyková škola kupující byt, kde hodlá mít své výukové prostory,“ říká Pavel Malík, manažer komerčního bankovnictví MONETA Money Bank. Výhodou produktu je i fakt, že financovat se z něj mohou i nemovitosti, co poslouží jako oficiální sídlo firmy nebo jako ubytování pro zaměstnance.

Další novinkou je až desetiletá fixace, která je na českém trhu zatím spíše novinkou. Klienti MONETA Money Bank získají Živnostenskou hypotéku s úroky od 2,99 procenta ročně, zafixovat je možné na 1, 3, 5 nebo také až 10 roků. Úvěr je poskytován až do osmdesáti procent zástavní hodnoty kýžené nemovitosti. Je určen firmám, ale také fyzickým osobám – OSVČ. Úvěr může být veden buď na rodné číslo žadatele, nebo také na IČ firmy. Je možné s ním kromě nákupu nebo rekonstrukce nemovitosti refinancovat i dřívější úvěr na bydlení.Čtěte také

marketing Wüstenrot přináší zajímavější podmínky pro hypoteční úvěry na chaty a chalupy

marketing Wüstenrot připravil zajímavější nabídku hypotéky na výstavbu

marketing Češi nevidí budoucnost růžově, nadpoloviční většina počítá s více než tříprocentním úrokem u hypoték

marketing Wüstenrot tlačí dolů hypoteční úrokové sazby

marketing Wüstenrot skoncoval s částí poplatků u hypoték, nově přichází se sedmiletou fixací úrokových sazeb u refinancování

marketing Půjčka ProBydlení, sloužící k pořízení družstevního bydlení, je nyní standardem v nabídce produktů

marketing V českých domácnostech vadí nejvíce hluk od sousedů

marketing Wüstenrot hypoteční banka se nechystá zvedat úroky u hypoték