Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Wüstenrot přichází na trh se zajímavějšími hypotékami, některé budou zcela bez poplatků

Finanční skupina Wüstenrot připravila zajímavou alternativu pro zájemce o hypoteční úvěr. Od sedmého dubna letošního roku totiž bude mít výhodnější sazbu takzvaná Hypotéka na cokoliv, vybrané poplatky budou zcela škrtnuty, a navíc se prodlouží lhůta pro čerpání celého úvěru až na dva roky.

Zlevnění dokonce až o 0,6 procenta

„Chceme našimi jarními novinkami potěšit každého zájemce o Hypotéku Wüstenrot. A je jedno, jestli chce klient neúčelový úvěr, aby si splnil své sny, nebo naopak chce s námi najít řešení svého bydlení,“ potvrzuje Jiří Klos, manažer vývoje bankovních produktů. Od začátku dubna také Wüstenrot hypoteční banka sníží úrokovou míru až o 0,6 procenta v případě neúčelové Hypotéky na cokoliv (tedy takzvané americké hypotéky). Připravuje totiž novou minimální úrokovou sazbu, v případě tříleté fixace bude 3,84 % p. a. Aktuální garantovaná sazba pak činí 4,44 %, pokud si klient sjedná pětiletou fixaci – minimální sazba úroků bude 4,14 % p. a., garantovaná sazba pak o čtyři desetiny procenta vyšší.

dum_pxb_2

Neúčelová Hypotéka na cokoliv je od Wüstenrot poskytována maximálně do sedmdesáti procent odhadní ceny nemovitosti. Výhodou je, že podmínkou pro sjednání není založení osobního účtu a čerpání úvěru je zcela bez poplatků, je možné s ním začít navíc bezprostředně poté, co je podáván návrh na vklad zástavního práva.

Wüstenrot nabízí i oblíbené poplatkové prázdniny

Poplatky za zpracování poskytnutí úvěru mohou být odpuštěny, stačí si pouze k Hypotéce pro vlastní bydlení nebo Hypotéce na cokoliv vybrat úrok s fixací na tříleté období – Wüstenrot následně odpustí poplatek ve výši 2400 korun. Interní odhad nemovitosti bez velkých poplatků je však připraven i pro ty, kteří si chtějí sjednat Hypotéku Refin. V případě, že klient nebude mít původní odhad ceny, zaplatí jen tisícovku, v případě klasického RD je běžná taxa takřka pět tisíc korun. Vyplatí se také jednat včas, jak dále uvádí Jiří Klos, dvouleté období pro čerpání je ideální i pro refinancování hypotéky.Čtěte také

marketing Wüstenrot přináší zajímavější podmínky pro hypoteční úvěry na chaty a chalupy

marketing Wüstenrot připravil zajímavější nabídku hypotéky na výstavbu

marketing Češi nevidí budoucnost růžově, nadpoloviční většina počítá s více než tříprocentním úrokem u hypoték

marketing Wüstenrot tlačí dolů hypoteční úrokové sazby

marketing Wüstenrot skoncoval s částí poplatků u hypoték, nově přichází se sedmiletou fixací úrokových sazeb u refinancování

marketing Půjčka ProBydlení, sloužící k pořízení družstevního bydlení, je nyní standardem v nabídce produktů

marketing V českých domácnostech vadí nejvíce hluk od sousedů

marketing Wüstenrot hypoteční banka se nechystá zvedat úroky u hypoték