Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Wüstenrot přichází na trh se zajímavějšími hypotékami, některé budou zcela bez poplatků

Finanční skupina Wüstenrot připravila zajímavou alternativu pro zájemce o hypoteční úvěr. Od sedmého dubna letošního roku totiž bude mít výhodnější sazbu takzvaná Hypotéka na cokoliv, vybrané poplatky budou zcela škrtnuty, a navíc se prodlouží lhůta pro čerpání celého úvěru až na dva roky.

Zlevnění dokonce až o 0,6 procenta

„Chceme našimi jarními novinkami potěšit každého zájemce o Hypotéku Wüstenrot. A je jedno, jestli chce klient neúčelový úvěr, aby si splnil své sny, nebo naopak chce s námi najít řešení svého bydlení,“ potvrzuje Jiří Klos, manažer vývoje bankovních produktů. Od začátku dubna také Wüstenrot hypoteční banka sníží úrokovou míru až o 0,6 procenta v případě neúčelové Hypotéky na cokoliv (tedy takzvané americké hypotéky). Připravuje totiž novou minimální úrokovou sazbu, v případě tříleté fixace bude 3,84 % p. a. Aktuální garantovaná sazba pak činí 4,44 %, pokud si klient sjedná pětiletou fixaci – minimální sazba úroků bude 4,14 % p. a., garantovaná sazba pak o čtyři desetiny procenta vyšší.

dum_pxb_2

Neúčelová Hypotéka na cokoliv je od Wüstenrot poskytována maximálně do sedmdesáti procent odhadní ceny nemovitosti. Výhodou je, že podmínkou pro sjednání není založení osobního účtu a čerpání úvěru je zcela bez poplatků, je možné s ním začít navíc bezprostředně poté, co je podáván návrh na vklad zástavního práva.

Wüstenrot nabízí i oblíbené poplatkové prázdniny

Poplatky za zpracování poskytnutí úvěru mohou být odpuštěny, stačí si pouze k Hypotéce pro vlastní bydlení nebo Hypotéce na cokoliv vybrat úrok s fixací na tříleté období – Wüstenrot následně odpustí poplatek ve výši 2400 korun. Interní odhad nemovitosti bez velkých poplatků je však připraven i pro ty, kteří si chtějí sjednat Hypotéku Refin. V případě, že klient nebude mít původní odhad ceny, zaplatí jen tisícovku, v případě klasického RD je běžná taxa takřka pět tisíc korun. Vyplatí se také jednat včas, jak dále uvádí Jiří Klos, dvouleté období pro čerpání je ideální i pro refinancování hypotéky.Čtěte také

marketing Na dostupnost hypoték bude mít velmi vliv omezení LTV a dofinancování úvěru z jiných cizích zdrojů

marketing Česká spořitelna snižuje úrokové sazby hypoték, stala se také číslem jedna na trhu

marketing Jak vybrat výhodnou půjčku na bydlení?

marketing Hypotéka pro živnostníky od MONETA Money Bank přináší nové možnosti

marketing Hypotéka je stále oproti pronájmu lepším řešením

marketing Srovnávač hypoték vám najde nejvýhodnější půjčku na bydlení

marketing MONETA Money Bank přichází s hypotékou s rekordní úrokovou sazbou

marketing Zajímavější nabídky hypoték od Wüstenrot