Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Klienti ČSOB mají k dispozici nový atraktivní fond

ČSOB od začátku března připravila do své nabídky tematický strukturovaný fond, jenž se bude zabývat IT. Skrze ČSOB Informační technologie 1 mohou nyní někteří klienti získat zajímavé úroky díky špičkovým IT firmám, jako jsou Apple, Canon, Intel nebo Microsoft.

Nabídka ČSOB je skutečně velmi pestrá

„Tematické strukturované fondy, které jsme v posledních měsících vytvořili, se zaměřovaly na ropné společnosti, sponzory sportu či firmy, které jsou na trhu již déle než 75 let. Myslím si, že náš další nový fond tentokrát ocení nejen skalní fanoušci technologického pokroku, ale i lidé, kteří si uvědomují, že informační technologie dennodenně ovlivňují naše životy a čím dál více zasahují do chodu světa kolem nás,“ říká Václav Lepič, produktový manažer ČSOB Asset Management.

V dnešní době elektronika skutečně zcela ovládá a řídí náš život, nachází se ve velké míře nejen v nových modelech automobilů. Díky chytrým mobilním telefonům lze nejen platit v obchodech, ale také mít pod dohledem celou svou domácnost. „Datová mobilita, cloud computing, oblast e-commerce a internet věcí bezpochyby představují nejrychleji rostoucí a dramaticky se rozvíjející segmenty trhu,“ konstatuje Lepič.

Akcie této novinky v sobě snoubí hned třicet IT společností, mimo jiné například Apple nebo Microsoft, které jsou jasná špička v oboru a vydělávají každoročně miliardy amerických dolarů. Investoři se na výnosu akcií mohou podílet ze tří pětin, své vložené prostředky mohou zhodnotit až o čtyřicet procent (to znamená zhruba 5,69 procenta ročně). IT fond navíc umožní své vložené prostředky plně ochránit, až do třicetiprocentního poklesu hodnoty akciového koše, stačí jen splnit předem stanovené podmínky.Čtěte také

marketing Sberbank CZ přichází s možností pravidelných investic pro stálé klienty

marketing Investice? Nechte vše v rukou zkušeným lidem z ČSOB

marketing Zásnubní prsten jako skvělá investice

marketing FIO banka zaučuje nováčky v obchodování na burze

marketing Do programu ČSOB Premium se zapojilo na třicet tisíc klientů

marketing Prodal se investiční šperk v hodnotě dvanácti milionů korun, jde o diamantový prsten

marketing ČSOB představuje v březnu jedno investiční životní pojištění a dva nové fondy

marketing Katolický fond plánuje další podfond, jeho předmětem budou nemovitosti