Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Klienti ČSOB mají k dispozici nový atraktivní fond

ČSOB od začátku března připravila do své nabídky tematický strukturovaný fond, jenž se bude zabývat IT. Skrze ČSOB Informační technologie 1 mohou nyní někteří klienti získat zajímavé úroky díky špičkovým IT firmám, jako jsou Apple, Canon, Intel nebo Microsoft.

Nabídka ČSOB je skutečně velmi pestrá

„Tematické strukturované fondy, které jsme v posledních měsících vytvořili, se zaměřovaly na ropné společnosti, sponzory sportu či firmy, které jsou na trhu již déle než 75 let. Myslím si, že náš další nový fond tentokrát ocení nejen skalní fanoušci technologického pokroku, ale i lidé, kteří si uvědomují, že informační technologie dennodenně ovlivňují naše životy a čím dál více zasahují do chodu světa kolem nás,“ říká Václav Lepič, produktový manažer ČSOB Asset Management.

V dnešní době elektronika skutečně zcela ovládá a řídí náš život, nachází se ve velké míře nejen v nových modelech automobilů. Díky chytrým mobilním telefonům lze nejen platit v obchodech, ale také mít pod dohledem celou svou domácnost. „Datová mobilita, cloud computing, oblast e-commerce a internet věcí bezpochyby představují nejrychleji rostoucí a dramaticky se rozvíjející segmenty trhu,“ konstatuje Lepič.

Akcie této novinky v sobě snoubí hned třicet IT společností, mimo jiné například Apple nebo Microsoft, které jsou jasná špička v oboru a vydělávají každoročně miliardy amerických dolarů. Investoři se na výnosu akcií mohou podílet ze tří pětin, své vložené prostředky mohou zhodnotit až o čtyřicet procent (to znamená zhruba 5,69 procenta ročně). IT fond navíc umožní své vložené prostředky plně ochránit, až do třicetiprocentního poklesu hodnoty akciového koše, stačí jen splnit předem stanovené podmínky.Čtěte také

marketing NEO účet v podání Expobank CZ přichází s crowfundingem

marketing Fio přichází s nabídkou nových podílových fondů

marketing Investice do diamantů má novou vychytávku – diamantovou destičku

marketing NN přináší novou možnost investování, Start invest půjde ruku v ruce s životními potřebami klienta

marketing Dvanáctiprocentní meziroční zhodnocení, to je výsledek investování do zajištěných firemních úvěrů

marketing Společnost Conseq odstartovala zvířecí kampaň

marketing Fio banka již brzy spustí letošní Školu investování

marketing Zajímavé tipy pro opatrného investora? Bez rizika to půjde se stavebním spořením nebo termínovaným vkladem