Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

MONETA Money Bank přichází s nabídkou dětského pojištění

Novinka od MONETA Money Bank, pojištění dětí do patnácti let věku od pojišťovny MetLife vyjde nyní na pouhých 59 korun za kalendářní měsíc. Toto pojistné kryje případné trvalé následky úrazů, chirurgické zákroky a hospitalizaci v nemocnicích. Do dětského pojištění se započítává i pojistka dvojice zákonných zástupců. Pokud děti přijdou k úrazu nebo jsou hospitalizovány během období prázdnin, bude vypláceno až dvojnásobné pojistné plnění. Tento bonus přináší MONETA Money Bank a pojišťovna MetLife jako vůbec první svého druhu u nás.

„Podle údajů Státního zdravotnického ústavu se ročně zraní asi 500 000 dětí. Zhruba třicet tisíc musí být po úrazu hospitalizováno a až desetina z nich skončí s trvalými následky. Proto jsme připravili pojištění, které dokáže pokrýt většinu rizikových situací,“ řekl Aleš Sloupenský, ředitel divize retailového bankovnictví v rámci MONETA Money Bank.

Pojištění je dostupné všem, kteří mají účet

Dětské pojištění je možné uzavřít pro každé dítě do patnácti let věku, které má u MONETA Money Bank vedený účet. Za 59 korun měsíčně platí pojistná ochrana nejen v rámci ČR, ale také všude v zahraničí. Sjednané pojištění platí od dalšího kalendářního dne, není nutné prověřovat aktuální zdravotní stav dětí. Pokud k případnému úrazu dojde v den, kdy jsou oficiální školní prázdniny (tedy nejen letní, ale také například jarní, podzimní či velikonoční), zvýší se pojistné plnění na dvojnásobek původní sumy.

V případě trvalých následků je pojistné plnění tedy až 400 tisíc korun, hospitalizace v důsledku úrazu 200 korun za každý započatý den, smrt následkem úrazu znamená pojistné plnění až do výše 600 tisíc korun. Rodičům postačí k tomu, aby uzavřeli pojistku, pouze občanský průkaz. Pojištění se vztahuje na sportovní aktivity, s výjimkou některých vysoce nebezpečných činností, jako je například bungee jumping. Zaniká se dnem patnáctých narozenin dítěte, případně tehdy, kdy zákonný zástupce dosáhl 70 let věku.Čtěte také

marketing PetExpert: vůbec poprvé v ČR je možné přes internet pojistit psy a kočky

marketing Zpětné prodloužení záruky není pro český start-up žádným problémem

marketing Co dělat, když dojde ke střetu se zvěří? Bude stačit povinné ručení?

marketing Jaro přináší vyšší riziko ze strany živlů, což si žádá dobře pojištěnou domácnost

marketing Pojišťovna České spořitelny nabízí dvojnásobné plnění při onemocněních, kde je viníkem klíště

marketing NN Životní pojišťovna zaznamenala velký úspěch v podobě ocenění Czech Superbrands 2018

marketing Fotografii tachometru pošle jednoduše přes aplikaci skoro polovina klientů Allianz

marketing Rizikové pojištění FLEXI RISK oslovilo už více než tisíc lidí, zejména pak řidiče z povolání