Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

NEO účet v podání Expobank CZ přichází s crowfundingem

Investice do růstové společnosti je nyní možná skrze partnerskou firmu Fundlift. Expobank CZ přináší v rámci bankovní platformy i možnost finančního vkladu do růstových společností či start-upů. Možná je již například investice do cenných kovů nebo Bitcoinu. I díky těmto novinkám je NEO účet prvním svého druhu na Starém kontinentu. Jeho klienti nyní mají k dispozici crowfundingovou platformu Fundlift a mohou vložit peníze do firem nebo start-upů. Jde tak vlastně o propojení klasického účtu v bance s novinkami z FinTech světa.

Digitální banka doslova pro každého

Začínající nebo naopak několik let stabilně fungující a rostoucí společnost, právě do takových je možné s Expobank CZ nyní investovat. V bankovním rozhraní je možné získat podíl v dané firmě nebo vložit peníze do dluhopisů. Digitalizací banka vychází naproti těm, kteří vyžadují od svého účtu online správu financí. Retailová klientela si přichází stále více na své, ale zaměření banky na personální, privátní či korporátní bankovnictví i nadále trvá. Z podstaty věci jde samozřejmě zejména o mladé lidi.

Uvedením NEO účtu na trh se na podzim minulého roku stala Expobank CZ prvním tradičním evropským bankovním domem, jenž umožní obchodovat s Bitcoiny. Nákup a prodej této kryptoměny je možný díky službě Bitcoin Banking firmy IP wBTCb solutions ze skupiny WBTCB. Je také možné investovat do zlatých a stříbrných mincí, medailí nebo také slitků z produkce České mincovny. Zlato je imunní vůči inflaci a nákup nebo prodej není dále daněn, pro ukládání části úspor nebo postupné zhodnocení vkladu je proto ideální.Čtěte také

marketing Broker Consulting Index podílových fondů: Nejvýkonnější během října akciové fondy

marketing Crowdfundingová platforma finGOOD přináší investice s nulovými poplatky

marketing Třicátá Škola investování od Fio banky čeká na své studenty

marketing Generali Realitní fond byl za minulý rok zhodnocen více než pěti procenty

marketing Fio přichází s nabídkou nových podílových fondů

marketing Investice do diamantů má novou vychytávku – diamantovou destičku

marketing NN přináší novou možnost investování, Start invest půjde ruku v ruce s životními potřebami klienta

marketing Dvanáctiprocentní meziroční zhodnocení, to je výsledek investování do zajištěných firemních úvěrů