Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Sberbank CZ přichází s možností pravidelných investic pro stálé klienty

Již od pětistovky měsíčně. Přesně takový je limit pro klienty společnosti Sberbank CZ, kteří chtějí pravidelně investovat. Na své si tak přijdou začínající, ale i ostřílení investoři, nabízeny jsou atraktivní výnosy pro delší časový horizont, to vše s nižším rizikem. Jde zejména o konzervativnější fondy vedené v českých korunách.

Cílem Sberbank CZ je zpřístupnit svět investic doslova každému

Platformu pro pravidelné investování finančních prostředků nabízí Sberbank CZ v kooperaci s investiční společností NN Investment Partners. Důvodem jsou podle vyjádření z oficiálních míst nejen nízké úrokové sazby spořicích účtů a relativně vyšší inflace, ale i dostupnost podobných možností prakticky pro každého.

Vstup do světa pravidelného investování je snadný, fondy vybere klient ve spolupráci se specialisty Sberbank CZ, podepíší rámcovou smlouvu a nastaví také trvalý příkaz. Díky investování po menších sumách se vytvoří rezerva pro různé nenadálé investice, ale také například přilepšení k budoucí penzi. Výhodou je, že finanční prostředky nejsou nijak vázány, tudíž je lze kdykoliv zdarma vybrat. Velkým plusem je i snižování kapitálového rizika investice, a to díky tomu, že jde o pravidelné vklady po menších částkách – průměrují se pak výkyvy na trhu.Čtěte také

marketing Investice? Nechte vše v rukou zkušeným lidem z ČSOB

marketing Zásnubní prsten jako skvělá investice

marketing FIO banka zaučuje nováčky v obchodování na burze

marketing Do programu ČSOB Premium se zapojilo na třicet tisíc klientů

marketing Klienti ČSOB mají k dispozici nový atraktivní fond

marketing Prodal se investiční šperk v hodnotě dvanácti milionů korun, jde o diamantový prsten

marketing ČSOB představuje v březnu jedno investiční životní pojištění a dva nové fondy

marketing Katolický fond plánuje další podfond, jeho předmětem budou nemovitosti