Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Swiss Life Select přináší prostřednictvím služby Corporate Services na tuzemskou scénu zajímavé novinky

Swiss Life Select připravila pro český trh službu spojenou s finančním poradenstvím, jež cílí na správu firemních prostředků. Služba, která nese název Corporate Services, současně dodává na trh koncept placených poradců, kteří jsou kvalitní a nezávislí.
Klientela již nebude omezena produktovou nabídkou, úzce se pojící se systémem provizí. Českým společnostem se dostane poradenství v oblasti platebních transakcí, investic nebo pokrytí rizik, stejně jako optimalizace kapitálového majetku.

Finanční poradenství funguje i jinak, než tomu bylo dosud

Novinka přináší firmám možnost plateb přímých, a to za poradenství nebo zprostředkování finančních produktů. Společnost Swiss Life Select přitom není žádným nováčkem, finanční poradenství poskytuje dlouhodobě i jednotlivcům. V minulém roce představila i nový program správy financí lékařům a pracovníkům ve zdravotnictví, fungující pod názvem Medical. Služba Corporate Services cílí na poradenství v oblastech jako je platební styk včetně dokumentárních plateb, financování, transakce v zahraničních měnách, pojištění a investice. Swiss Life Select pro zájemce z řad firem přináší ještě mnohem více, třeba pomoc s finančními zaměstnaneckými programy nebo asistenci při prodeji firemního majetku, stejně jako optimalizaci kapitálové struktury.

Služba je určena zejména pro malé a střední firmy, stejně jako ty, které nemají obsazené místo finančního ředitele.Čtěte také

marketing Podzimní kampaň s Domex+ od ČPP

marketing Až 70 % lidí by bez příjmu nevydrželo ani 3 měsíce. Nejvíce ohroženi jsou mladí

marketing Kampaň „Někde tam jsou“ od Kooperativy

marketing Otázky a odpovědi kolem pojištění schopnosti splácet a pojištění kybernetických rizik

marketing Pojišťovna VZP přináší klientům vylepšené pojištění Fénix

marketing Invalidita třetího stupně a dvojnásobné plnění, to je novinka pojištění FLEXI RISK

marketing Ke slovu se hlásí CUBIQ. Pojištění věcí, na nichž vám záleží, a to kompletně přes internet

marketing Zimní sezona začíná, Slavia pojišťovna připravila balíček Zima