Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Truck půjčka díky ČSOB Leasing přináší dostupné pojištění a služby pro motoristy

ČSOB Leasing přináší v kooperaci se svou specializovanou dceřinou firmou zajímavou novinku. Truck půjčka s pojištěním a službami je ideální zejména pro tuzemské dopravce, přemýšlející o pořízení nového návěsu nebo tahače.

Propracovaným spojením financování, pojistky a s ní souvisejících služeb se podařilo připravit program přesně na míru pro malé a střední tuzemské dopravce a přepravce.

Půjčka má několik možných variant, lze vybrat řešení na míru

Dopravci si mohou zvolit z různých možností, a to například podle toho, zda je pro ně hlavní položkou komplexní pojistka a služby týkající se provozu vozidel či hledají spíše nízkonákladové řešení. Svobodná volba klienta je u provozovatelů Truck půjčky prioritou.

Nedílnou součástí Truck půjčky je pojištění KOMPLEX od ČSOB Pojišťovny, která sestává nejen z povinného ručení s vysokým limitem, ale i komplexní all-risk havarijní pojištění a například i četné asistenční služby. Ty například zahrnují opravu vozidla přímo na místě havárie, ale také ubytování posádky v případě nepojízdnosti vozidla, případně také přeložení nákladu. Pojištění okenních skel s vysokým limitem je samozřejmostí.

Majitele těžké techniky pak jistě potěší pojištění GAP, jež hradí případné rozdíly v pojistném plnění havarijního pojištění a cenu, kterou majitel zaplatil za nové vozidlo. Výhodou ČSOB Leasing je i odborné poradenství v ceně nebo možnost flexibilních splátek pojistného. Radu může klient najít i na internetovém portálu eLeasing, smlouvu je možné v případě potřeby také předčasně ukončit.Čtěte také

marketing Ke slovu se hlásí CUBIQ. Pojištění věcí, na nichž vám záleží, a to kompletně přes internet

marketing Zimní sezona začíná, Slavia pojišťovna připravila balíček Zima

marketing Direct pojišťovna přináší novinku, pojištění hodnoty ojetého vozu

marketing ČPP připravila podzimní kampaň, v níž nabízí nadstandard v ohledu asistenčních služeb

marketing Klienti ERV Evropské nahlašují devět z deseti škod přes internet

marketing Pojišťovna České spořitelny nabízí možnost sjednání životního pojištění i přes internet

marketing Pojištění na cesty do zahraničí využívá devět z deseti Čechů, důležitá je srozumitelnost nabídky

marketing Zájem o cestování roste, každý čtvrtý cestovatel si sjednává celoroční pojištění