Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Wüstenrot přináší zajímavější podmínky pro hypoteční úvěry na chaty a chalupy

Uchazeči o pořízení rekreační nemovitosti budou mít nyní u společnosti Wüstenrot zajímavější podmínky pro hypoteční úvěr. V případě, že půjde daná chata nebo chalupa do zástavy, je možné získat až 90 % z LTV (tedy zástavní hodnoty nemovitosti), čímž se tato hranice zvyšuje o dvacet procent. Klienti také uspoří na někdejších poplatcích, nebudou také muset dávat tak velkou sumu z uspořených peněz.

Minimální nároky na vlastní úspory, ale také další výhody

Kromě toho, že vlastních naspořených prostředků bude třeba výrazně méně, mohou klienti šetřit na splátkách i skrze nedávné snižování úrokových sazeb v pásmu 80 až 90 % LTV. Hypotéka s tříletou fixací úroků je u Wüstenrot dostupná už od hranice 2,64 procenta ročně. Pokud ale budou klienti tuto nemovitost financovat pomocí hypotéky, nesmí zapomenout na zápis do katastru nemovitostí s evidenčním/popisným číslem a další zdánlivé maličkosti.

Wüstenrot nabízí kromě nižších úroků také u vybraných hypotečních úvěrů i odpuštění poplatku za poskytnutí a zpracování půjčky. Ten činí běžně 2 400 korun. Klienti, kteří si zvolí Hypotéku Refin, mohou také dosáhnout na zajímavé výhody. Wüstenrot jim připravil nabídku za interní odhad nemovitosti, která přijde pouze na tisícikorunu (v případě, že klient ještě podobný dokument nemá k dispozici). Rodinný dům přitom v podobném případě vyjde na 2 400 Kč, průměrný byt pak o 650 korun méně.Čtěte také

marketing Jarní měsíce v Raiffeisenbank ve znamení štědrosti…

marketing Wüstenrot: zimní období sráží poplatky směrem k nule

marketing Půjčka ProBydlení od nynějška se sazbou na 2,89 %

marketing Regulace hypoték: Klienti si nejvíce stěžují na limity měsíčních splátek

marketing U hypoték se mění daňové výhody

marketing Od října se chystají přísnější pravidla pro žadatele o hypoteční úvěry – čeho všeho se změny dotknou?

marketing Nemovitosti jsou drahé, zpřísnění hypoték zlevnění nepřinese. Názor lidí tlumočí průzkum Wüstenrot

marketing Tipy, jak sjednat zajímavější hypotéku i v době, kdy úroky na trhu rostou