Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Wüstenrot přináší zajímavější podmínky pro hypoteční úvěry na chaty a chalupy

Uchazeči o pořízení rekreační nemovitosti budou mít nyní u společnosti Wüstenrot zajímavější podmínky pro hypoteční úvěr. V případě, že půjde daná chata nebo chalupa do zástavy, je možné získat až 90 % z LTV (tedy zástavní hodnoty nemovitosti), čímž se tato hranice zvyšuje o dvacet procent. Klienti také uspoří na někdejších poplatcích, nebudou také muset dávat tak velkou sumu z uspořených peněz.

Minimální nároky na vlastní úspory, ale také další výhody

Kromě toho, že vlastních naspořených prostředků bude třeba výrazně méně, mohou klienti šetřit na splátkách i skrze nedávné snižování úrokových sazeb v pásmu 80 až 90 % LTV. Hypotéka s tříletou fixací úroků je u Wüstenrot dostupná už od hranice 2,64 procenta ročně. Pokud ale budou klienti tuto nemovitost financovat pomocí hypotéky, nesmí zapomenout na zápis do katastru nemovitostí s evidenčním/popisným číslem a další zdánlivé maličkosti.

Wüstenrot nabízí kromě nižších úroků také u vybraných hypotečních úvěrů i odpuštění poplatku za poskytnutí a zpracování půjčky. Ten činí běžně 2 400 korun. Klienti, kteří si zvolí Hypotéku Refin, mohou také dosáhnout na zajímavé výhody. Wüstenrot jim připravil nabídku za interní odhad nemovitosti, která přijde pouze na tisícikorunu (v případě, že klient ještě podobný dokument nemá k dispozici). Rodinný dům přitom v podobném případě vyjde na 2 400 Kč, průměrný byt pak o 650 korun méně.Čtěte také

marketing V srpnu byla průměrná sazba hypotéčního úvěru 2,81 %, p. a.

marketing Úrokové sazby hypotečních úvěrů jdou letos dolů, během podzimu ale nelze další zlevnění očekávat

marketing Fio banka přináší levnější hypoteční úvěry

marketing Wüstenrot opět zlevňuje úrokové sazby u hypotečních úvěrů

marketing Hypotéky míří dolů s úroky už třetí měsíc za sebou

marketing Co může mít vliv na úspěšnost sjednávání hypotečního úvěru?

marketing Hypotéky Wüstenrot mají nižší sazbu o 0,1%

marketing Jarní měsíce v Raiffeisenbank ve znamení štědrosti…