Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Wüstenrot: zimní období sráží poplatky směrem k nule

Od začátku února poplatkové prázdniny, přesně s tím nyní vyrukovala společnost Wüstenrot. Například Hypotéka pro vlastní bydlení, Hypotéka dopředu a Hypotéka na cokoliv jsou nyní bez plateb za zprostředkování a poskytnutí půjčky. Klienti, kteří chtějí nákup nemovitosti řešit Půjčkou ProBydlení zajištěnou zástavním právem, dostanou bezplatný interní odhad hodnoty bytu či domu. Jde o časově omezenou akci, která bude k dispozici až do konce března letošního roku.

Kolik vlastně činí běžný poplatek?


Od února ušetří klienti chystající se financovat vlastní bydlení na poplatku za zpracování úvěru a jeho poskytnutí až 2 400 Kč bez ohledu na to, jakou si zvolili lhůtu fixace úrokové sazby nebo jaké je jejich LTV (loan-to-value). Samotné poplatkové prázdniny se ve finále budou týkat i americké Hypotéky na cokoliv.

Ti, kteří si zvolí překlenovací úvěr Půjčka ProBydlení zajištěný zástavním právem k nemovitosti, mají k dispozici do konce března interní odhad zdarma. Týká se to všech krajských měst nebo nákupu jakéhokoliv bytu či domu v Praze nebo Brně-městě. Ocenění bytu je přitom jinak zpoplatněno částkou 1 750 Kč, rodinný dům je ještě o 650 korun dražší. A i když se běžně hypotéky dostávají přes tříprocentní hranici, Půjčka ProBydlení je stále ještě níž – překlenovací úvěr začíná na 2,89 % p. a., řádný úvěr ze stavebního spoření je 2,99 % ročně. Splátkový kalendář se může rozložit mezi 6 a 22 roků, přičemž mají klienti garantovánu stejnou výši splátek. Například modelový úvěr dva miliony korun na dvacetileté období znamená měsíční splátku lehce nad 11 tisíc korun českých.Čtěte také

marketing Jarní měsíce v Raiffeisenbank ve znamení štědrosti…

marketing Půjčka ProBydlení od nynějška se sazbou na 2,89 %

marketing Regulace hypoték: Klienti si nejvíce stěžují na limity měsíčních splátek

marketing U hypoték se mění daňové výhody

marketing Od října se chystají přísnější pravidla pro žadatele o hypoteční úvěry – čeho všeho se změny dotknou?

marketing Nemovitosti jsou drahé, zpřísnění hypoték zlevnění nepřinese. Názor lidí tlumočí průzkum Wüstenrot

marketing Tipy, jak sjednat zajímavější hypotéku i v době, kdy úroky na trhu rostou

marketing Wüstenrot nabízí nákup nemovitosti bez nervů se schválenou Hypotékou dopředu