Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Wüstenrot: zimní období sráží poplatky směrem k nule

Od začátku února poplatkové prázdniny, přesně s tím nyní vyrukovala společnost Wüstenrot. Například Hypotéka pro vlastní bydlení, Hypotéka dopředu a Hypotéka na cokoliv jsou nyní bez plateb za zprostředkování a poskytnutí půjčky. Klienti, kteří chtějí nákup nemovitosti řešit Půjčkou ProBydlení zajištěnou zástavním právem, dostanou bezplatný interní odhad hodnoty bytu či domu. Jde o časově omezenou akci, která bude k dispozici až do konce března letošního roku.

Kolik vlastně činí běžný poplatek?


Od února ušetří klienti chystající se financovat vlastní bydlení na poplatku za zpracování úvěru a jeho poskytnutí až 2 400 Kč bez ohledu na to, jakou si zvolili lhůtu fixace úrokové sazby nebo jaké je jejich LTV (loan-to-value). Samotné poplatkové prázdniny se ve finále budou týkat i americké Hypotéky na cokoliv.

Ti, kteří si zvolí překlenovací úvěr Půjčka ProBydlení zajištěný zástavním právem k nemovitosti, mají k dispozici do konce března interní odhad zdarma. Týká se to všech krajských měst nebo nákupu jakéhokoliv bytu či domu v Praze nebo Brně-městě. Ocenění bytu je přitom jinak zpoplatněno částkou 1 750 Kč, rodinný dům je ještě o 650 korun dražší. A i když se běžně hypotéky dostávají přes tříprocentní hranici, Půjčka ProBydlení je stále ještě níž – překlenovací úvěr začíná na 2,89 % p. a., řádný úvěr ze stavebního spoření je 2,99 % ročně. Splátkový kalendář se může rozložit mezi 6 a 22 roků, přičemž mají klienti garantovánu stejnou výši splátek. Například modelový úvěr dva miliony korun na dvacetileté období znamená měsíční splátku lehce nad 11 tisíc korun českých.Čtěte také

marketing Wüstenrot opět zlevňuje úrokové sazby u hypotečních úvěrů

marketing Hypotéky míří dolů s úroky už třetí měsíc za sebou

marketing Co může mít vliv na úspěšnost sjednávání hypotečního úvěru?

marketing Hypotéky Wüstenrot mají nižší sazbu o 0,1%

marketing Jarní měsíce v Raiffeisenbank ve znamení štědrosti…

marketing Půjčka ProBydlení od nynějška se sazbou na 2,89 %

marketing Regulace hypoték: Klienti si nejvíce stěžují na limity měsíčních splátek

marketing U hypoték se mění daňové výhody