Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Každý měsíc možnost vložit nových až 300 000 Kč na 2 % p. a. na 6 měsíců

ING Bank připravila férovou kampaň v rámci svého spořicího účtu s názvem Chytřejší spoření. Úrokové sazby 2,0 % p. a. na každou nově vloženou korunu do 300 000 Kč si mohou až po dobu 6 měsíců užívat nejen noví, ale i stávající klienti ING Bank.

Nabídky lze využít jednorázově, opakovaně nebo pravidelně zasíláním pravidelných plateb.

ING Bank tak dává jasný signál všem: spoření je zpět. Spoření se znovu vyplácí komukoliv, a i drobnější vklady, pokud jsou ukládány pravidelně, mohou ve výsledku střadatelům pomoci dosáhnout vytyčených cílů.

„Vážíme si našich stávajících klientů, a proto nabídka míří i na ně. Díky Chytřejšímu spoření lze při jakýchkoli pravidelných vkladech do 300 000 Kč měsíčně jednoduchou cestou dosáhnout na jedno z nejvyšších zhodnocení na trhu. A to bez jakýchkoli poplatků či povinnosti mít u nás další účet nebo jiný produkt,“ uvádí Radek Sedlář, ředitel retailové sekce ING Bank ČR.

Začít spořit nemůže být jednodušší

Zapojit se lze kdykoli v průběhu kampaně. On-line založení a provoz spořicího konta je zcela bez poplatků, a to i při jeho případném zrušení. Jedinou podmínkou pro zúročení sazbou 2,0 % p. a. je, aby byl zůstatek na ING Kontu rovný nebo vyšší než zůstatek k 31. 1. 2019. Novým klientům se úročí dvěma procenty všechny uložené peníze do výše 300 000 korun měsíčně.

„Kampaň probíhá v měsíčních cyklech až do odvolání. Využít ji lze i vložením jednorázového vkladu. Zapojit se můžete i opakovaně do více cyklů. Každý cyklus kampaně končí poslední den měsíce, v němž byl zahájen a kdy byla připsána transakce. Zhodnocovat 2,0 % p. a. se budou peníze, které převyšují zůstatek z konce předchozího měsíce. Nerozlišujeme nové a stávající klienty, zvýhodňujeme všechny nové peníze, které k nám vloží,“ dodává šéf retailu ING Bank ČR Radek Sedlář.

Zvýhodněné spoření bez omezení

Částka, která podléhá měsíčnímu zvýhodněnému úročení, je vypočtena jednoduchým způsobem. Jedná se o kladný rozdíl financí připsaných na ING Konto a částek z něj vybraných. Na tuto zvýhodněnou sazbu vznikne nárok už od prvního dne následujícího měsíce, kdy se monitoruje tato nově vložená částka a zohledňuje se její aktuální výše. K připsání úrokového bonusu poté dochází do 10. dne měsíce následujícího. Úrok ve výši 2 % p. a. se každý měsíc vztahuje k částce nejvýše 300 000 Kč. Pokud jste si dodnes spořili jinde, můžete své rezervy postupně převádět k ING Bank, čímž maximalizujete zhodnocení peněz ve všech cyklech.

Bonusový úrok je vždy do 10 pracovních dnů po skončení měsíce připisován na ING Konto. Zhodnocená částka je klientům i nadále plně k dispozici a můžou ji tedy kdykoliv vybrat. V případě výběru jsou peníze odčerpány nejdříve z částky se zvýhodněným úročením z nejnovějšího klientem využívaného měsíčního cyklu. Odčerpání části finančních prostředků zhodnocení zbývajícího vkladu nezruší. Pozor je třeba dávat jen na pokles finančního objemu konta pod výši ke dni 31. 1. 2019. I to však lze napravit opětovným překonáním této hladiny zůstatku.

Chytřejší spoření jednoduše a přehledně:
• Neplatíte vůbec žádné poplatky – za zřízení, správu, transakce ani za zrušení účtu
• Peníze vám jsou kdykoli k dispozici
• Každý měsíc možnost vložit nových až 300 000 Kč na 2 % p. a. na 6 měsíců
• Akční nabídka platí pro stávající i nové klienty až do odvolání
• Účastnit se kampaně můžete po celou dobu trvání, ale i jednorázověČtěte také

marketing ČSOB přinese atraktivnější úroky na spořicích účtech

marketing Spořicí účet Creditas bude mít nově úročení dvě procenta ročně

marketing Každý pátý Čech nemá ušetřené peníze na nečekané vydání

marketing Wüstenrot prodloužil platnost výhodné nabídky týkající se spořicích účtů

marketing Klienti RSTS mohou mít ke stavebnímu spoření až čtyři tisíce jako bonus

marketing Češi nedělají rozdíl mezi spořením a investováním, jak ukázal nejnovější průzkum

marketing Creditas opět zvýhodňuje své spořicí účty, úrok dosáhne až na 1,1 % ročně

marketing Wüstenrot zvýhodňuje od 20. srpna své termínované vklady