Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

ČSOB přinese atraktivnější úroky na spořicích účtech

Klienti ČSOB a Poštovní spořitelny mají od října letošního roku možnost zhodnotit své úspory za výhodnějších podmínek. Spořicí účet Spoření s bonusem se navyšuje úroková sazba až na procento ročně, a to až do hranice 1 milionu korun.

Střadatelé mladší osmnácti let získají roční sazbu až 1,4 % při splnění všech podmínek. Žádné poplatky a finanční hotovost k dispozici obratem – vyšší úroková sazba neplatí jenom pro stávající, ale zejména pak i nové klienty.

Čím vyšší zůstatek, tím zajímavější zhodnocení

Spoření s bonusem má odstupňovanou pevnou hranici – zůstatek do čtvrt milionu korun je klientům úročen půlprocentní úrokovou sazbou, ale při zůstatku mezi 250 a 500 tisíci korunami se úspory zhodnocují už o 0,75 % ročně. Pokud je zůstatek v rozmezí 500 tisíc a jednoho milionu korun, je pak úrok ještě vyšší – celé jedno procento, které pak platí pro celý zůstatek. Pokud vložená částka převýší jeden milion korun, je úročení 0,15 %. Až do nynějška měl tento produkt nejvyšší možný výnos 0,41 % ročně.

Pro děti je u Spoření s bonusem připravena základní sazba na jednom procentu až do čtvrtmilionového vkladu – pokud budou investovat tisíc korun měsíčně a zřídí si běžný účet, dostanou bonusovou sazbu 0,2 % za každou z položek, celkem tedy na ně čeká až 1,4 % zhodnocení. To vše až do osmnácti let věku a bez dalších podmínek – až donedávna přitom mohli mladí klienti získat nanejvýš 0,9 % ročního výnosu. Klienti Poštovní spořitelny mohou také sjednat jakýkoliv produkt v nabídce i na pobočce ČSOB.Čtěte také

marketing Investice 2024? ..Možnosti a aktuální trendy

marketing Spoření na penzi v novém kabátě

marketing VÚB, jedna z největších bank na Slovensku, přichází do Česka se spořením bez limitů. Nabídne aktuálně jeden z nejvyšších úroků na trhu 6,15 % p.a. a úročení vkladů na denní bázi

marketing Hello bank! má nejlepší spořicí účet roku 2O2O

marketing ČSOB a Poštovní spořitelna zvýhodňují termínované vklady, úroky činí až 1,4 %

marketing Chytřejší spoření od ING je zpět, vrací se i dvouprocentní roční sazba

marketing Spořicí účet Creditas bude mít nově úročení dvě procenta ročně

marketing Každý pátý Čech nemá ušetřené peníze na nečekané vydání