Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

mBank má pro nové klienty speciální nabídku refinancování

Refinancování dřívějších půjček výhodně! Přesně s tím přichází na trh mBank, od dvacátého března letošního roku připravila komunikační kampaň na refinancování úvěrů. Pro klientelu jiných českých bank je zde do konce dubna připravena nabídka na snížení úrokové sazby až o dvě procenta. Celková míra úroků však nesmí přesáhnout hranici 9,9 procenta ročně.

Jednoduchá administrativa, výsledek pocítí klienti ihned

„Klienti jiných bank mají často pocit, že refinancování úvěru je zdlouhavé a komplikované. Proto jsme vytáhli do boje se dvěma zásadními výhodami: znatelnou úsporou nejméně dvou procent a velmi jednoduchým procesem převedení půjčky,“ dodal k této tématice Vojtěch Klacek, produktový manažer mBank.

Pro převedení půjčky k mBank potřebují klienti jen minimum, není to ani potvrzení o příjmech či smlouva o dřívějším úvěru. Půjčku je kromě jiného možné předčasně doplatit, a to zcela bez pokut. Sjednání půjčky u mBank je také bez poplatků, celková splatnost se může v případě potřeby dokonce prodloužit až na sedm let. Refinancování je na našem úvěrovém trhu naprosto běžnou záležitostí, je tomu tak jistě i proto, že si Češi prostě hodně půjčují. Nedávný průzkum mBank poukázal na to, že rychlost vyřízení úvěru je pro české klienty naprosto klíčovým. Jistě i proto lidé uzavřou smlouvu hned u první nabídky půjčky a výhodnost nebo nevýhodnost oproti přímé konkurenci neberou tolik v potaz.

„Řada takto narychlo sjednaných úvěrů je pro klienty prostě nevýhodná, a proto se poměrně rychle přiklánějí k jejich refinancování. Naše nová nabídka refinancování nabízí průměrnou úsporu ve splacené částce přes 32 tisíc korun. Chceme tak klientům s drahými půjčkami nabídnout vstřícnější řešení jejich finančních potřeb,“ dodává Vojtěch Klacek.

O převod půjčky do mBank je možné požádat elektronickou formou, nemusíte jednat osobně na kamenné pobočce. V internetovém bankovnictví bude mít klient komplexní přehled o všech detailech refinancování.Čtěte také

marketing Fio banka tlačí dolů úroky u hypotečních úvěrů

marketing Provident naplnil podmínky pro zisk licence České národní banky

marketing Nebankovních půjček se nemusíte bát. Ne všechny jsou předražené a podezřelé

marketing Čtyřtisícový bonus k půjčce HYPOsplátka od RSTS

marketing Zonky přinášejí nové verze televizní reklamy, kde lidé představují své konkrétní zkušenosti

marketing Poptávka kolem konsolidace dluhů narůstá, v Čechách se běžně dávají dohromady půjčky od celé rodiny

marketing Půjčka před Vánoci: Jak si půjčit chytře?

marketing Největší obavy, které mají Češi kolem půjček