Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

FIO banka zaučuje nováčky v obchodování na burze

Se žhavou novinkou přichází na trh FIO banka, letošní jarní část Školy investování bude rozložena do více než třiceti seminářů, které se uskuteční v různých českých městech. Pro zájemce jsou zde připraveny tři tematické okruhy, které naučí jak základy ze světa investic, tak i pokročilejší metody, s nimiž lze na trhu uspět. Cena za účast? Jako každoročně, tyto kurzy jsou zcela bezplatné!

Série zajímavých investičních seminářů pro každého

Každý zájemce, které se chce seznámit se světem investic, může využít nabídky, kterou přichystala FIO banka společně s burzou RM-SYSTÉM. Jde o sérii investičních seminářů zdarma, které se odehrají v jarních měsících tohoto roku ve vybraných českých městech. Celkem půjde o čtyřiatřicet přednášek, které budou v duchu tří různých témat. Účastníci se dozví nejen základní informace o světě investic a naučí se definovat pojmy jako burza nebo komodita, ale také účinným spekulacím nad poklesem cen akcií. Na seminářích se dozví zájemci více i o nákupu a prodeji cenných papírů. Semináře jsou připraveny i pro ty, kteří nejsou aktuálně klienty FIO banky. Vyžadována je pouze bezplatná registrace na webovém rozhraní banky, kde si zájemci zvolí konkrétní tématiku semináře, termín a lokalitu, kde se vše bude konat.

„Semináře sice začínají až 3. dubna, přesto ze zkušenosti doporučujeme všem zájemcům, aby se registrovali v předstihu. Zájem je každoročně velký a mnohé termíny bývají rychle plné. Letos pořádáme už 26. semestr, což znamená, že již třináct let vzděláváme veřejnost v oblasti investic a zhodnocování financí. Někteří lidé se k nám opakovaně vrací, projdou všechna tři témata a pak se opravdu začnou investování sami věnovat,“ řekl k celé věci Jan Bláha, obchodní ředitel FIO banky.Čtěte také

marketing NEO účet v podání Expobank CZ přichází s crowfundingem

marketing Fio přichází s nabídkou nových podílových fondů

marketing Investice do diamantů má novou vychytávku – diamantovou destičku

marketing NN přináší novou možnost investování, Start invest půjde ruku v ruce s životními potřebami klienta

marketing Dvanáctiprocentní meziroční zhodnocení, to je výsledek investování do zajištěných firemních úvěrů

marketing Společnost Conseq odstartovala zvířecí kampaň

marketing Fio banka již brzy spustí letošní Školu investování

marketing Zajímavé tipy pro opatrného investora? Bez rizika to půjde se stavebním spořením nebo termínovaným vkladem