Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

FIO banka zaučuje nováčky v obchodování na burze

Se žhavou novinkou přichází na trh FIO banka, letošní jarní část Školy investování bude rozložena do více než třiceti seminářů, které se uskuteční v různých českých městech. Pro zájemce jsou zde připraveny tři tematické okruhy, které naučí jak základy ze světa investic, tak i pokročilejší metody, s nimiž lze na trhu uspět. Cena za účast? Jako každoročně, tyto kurzy jsou zcela bezplatné!

Série zajímavých investičních seminářů pro každého

Každý zájemce, které se chce seznámit se světem investic, může využít nabídky, kterou přichystala FIO banka společně s burzou RM-SYSTÉM. Jde o sérii investičních seminářů zdarma, které se odehrají v jarních měsících tohoto roku ve vybraných českých městech. Celkem půjde o čtyřiatřicet přednášek, které budou v duchu tří různých témat. Účastníci se dozví nejen základní informace o světě investic a naučí se definovat pojmy jako burza nebo komodita, ale také účinným spekulacím nad poklesem cen akcií. Na seminářích se dozví zájemci více i o nákupu a prodeji cenných papírů. Semináře jsou připraveny i pro ty, kteří nejsou aktuálně klienty FIO banky. Vyžadována je pouze bezplatná registrace na webovém rozhraní banky, kde si zájemci zvolí konkrétní tématiku semináře, termín a lokalitu, kde se vše bude konat.

„Semináře sice začínají až 3. dubna, přesto ze zkušenosti doporučujeme všem zájemcům, aby se registrovali v předstihu. Zájem je každoročně velký a mnohé termíny bývají rychle plné. Letos pořádáme už 26. semestr, což znamená, že již třináct let vzděláváme veřejnost v oblasti investic a zhodnocování financí. Někteří lidé se k nám opakovaně vrací, projdou všechna tři témata a pak se opravdu začnou investování sami věnovat,“ řekl k celé věci Jan Bláha, obchodní ředitel FIO banky.Čtěte také

marketing Sberbank CZ přichází s možností pravidelných investic pro stálé klienty

marketing Investice? Nechte vše v rukou zkušeným lidem z ČSOB

marketing Zásnubní prsten jako skvělá investice

marketing Do programu ČSOB Premium se zapojilo na třicet tisíc klientů

marketing Klienti ČSOB mají k dispozici nový atraktivní fond

marketing Prodal se investiční šperk v hodnotě dvanácti milionů korun, jde o diamantový prsten

marketing ČSOB představuje v březnu jedno investiční životní pojištění a dva nové fondy

marketing Katolický fond plánuje další podfond, jeho předmětem budou nemovitosti