Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

mPůjčka s nižším úrokem a inovativním pojištěním schopnosti splácet

Novinka ve světě půjček, pojištění schopnosti splácet u mBank zaručí, že klienti dostanou peníze už po třiceti dnech nemoci či ztráty zaměstnání, pokud půjde o hospitalizaci, inkasují desetinu měsíční splátky denně.

Za minulý rok bylo přes 350 tisíc osob podle oficiálních statistik v pracovní neschopnosti, více než čtyřicet procent z nich pak překročilo v tomto směru čtyřicetidenní lhůtu. Doposud platilo, že vyplacení plnění z pojistky, která se týká schopnosti splácet půjčku, bylo podmíněno šedesáti dny pracovní neschopnosti. Řada klientů se tak nedočkala ničeho, to se má nyní změnit.

Zajímavé změny, které mohou přivést nové klienty

„Ze zpětné vazby od klientů víme, že obvyklá tzv. karenční lhůta trvající okolo 60 dnů bývá pro plnění z pojištění schopnosti splácet příliš dlouhá. V mBank chceme našim klientům zajistit takové podmínky, aby byli schopni splácet svou mPůjčku Plus i v nepříjemných životních situacích,“ dodává k celé věci produktový manažer pojišťovacích produktů mBank Jan Kamenský.

Úroková sazba již pod hranicí osmi procent ročně

V nabídce mBank se tak nově objevila mPůjčka Plus, která zahrnuje pojištění schopnosti splácet v konceptu „buďte bez obav“. Klienti, kteří se rozhodnou právě pro tuto nabídku, dostanou úrokovou sazbu 7,9 % p. a. a splácení půjčky bude pojištěno pro případ pracovní neschopnosti v rozsahu delším než třicet dnů, pro případ úmrtí a rovněž invalidity třetího stupně, v těchto dvou případech pak pojišťovna hradí celý zbývající dluh.

mBank bude nabízet tuto půjčku ve dvou variantách, jedna je pro klienty se zaměstnáním na dobu neurčitou a pojistí případy, kdy o práci nedobrovolně přijdou. Druhá je pak určena OSVČ nebo zaměstnancům se smlouvou na dobu určitou, kteří budou mít k dispozici pojistku pro případ hospitalizace namísto pojištění, které ošetřuje nedobrovolný vyhazov z práce. Již za deset dnů hospitalizace v nemocnici pak klient získá plnou částku měsíční splátky úvěru – celkem může čerpat toto pojistné po dobu jednoho měsíce (a získat částku rovnou třem měsíčním splátkám). Sjednat si pojištění schopnosti splácet znamená navýšení úrokové sazby o 0,25 procenta.Čtěte také

marketing Fio banka tlačí dolů úroky u hypotečních úvěrů

marketing Provident naplnil podmínky pro zisk licence České národní banky

marketing Nebankovních půjček se nemusíte bát. Ne všechny jsou předražené a podezřelé

marketing Čtyřtisícový bonus k půjčce HYPOsplátka od RSTS

marketing Zonky přinášejí nové verze televizní reklamy, kde lidé představují své konkrétní zkušenosti

marketing Poptávka kolem konsolidace dluhů narůstá, v Čechách se běžně dávají dohromady půjčky od celé rodiny

marketing Půjčka před Vánoci: Jak si půjčit chytře?

marketing Největší obavy, které mají Češi kolem půjček