Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Novinkou od Poštovní spořitelny jsou takzvané Poštovní fondy

Poté, co Poštovní spořitelna vstoupila na trh s Poštovní půjčkou, se chystají i Poštovní fondy. Ty nabídnou atraktivní zhodnocení vkladu a k dispozici budou zájemcům již od ledna letošního roku ve Finančních centrech a vybraných přepážkách České pošty.

Půjde o celkem dva fondy, minimální úložka je pět set korun měsíčně. Poštovní spořitelna tím chce naznačit, že do investic se může pustit skutečně každý. Poštovní fondy totiž nabídnou bezpečí vložených financí a dobré zhodnocení.

Alternativa jak pro ostřílené investory, tak i pro nezkušené nováčky

Oba fondy byly připraveny experty z mateřské skupiny ČSOB tak, aby vyhověly dvěma skupinám investorů – lidí investujících takto vůbec poprvé, ale i zkušeným a spíše konzervativnějším, kteří chtějí vyvážit vhodně jistotu a zisk. Fondy jsou také v základní nabídce ČSOB, jmenují se ČSOB Bohatství a ČSOB Expertiza vyvážená. Ve Finančních centrech je připravena pro potenciální klienty i rozšířená nabídka fondů.

ČSOB Expertiza vyvážená je ideální pro prvoinvestory. Fond bere v potaz hlavně vyšší citlivost méně zkušených investujících vzhledem ke ztrátám. Program je proto sestaven tak, aby ztráty eliminoval. Fond kombinuje trojici základních strategií investic, je tedy nastaven tak, že odolá jakékoliv nepříjemnosti, která může na trhu vyvstat.

Fond ČSOB Bohatství má za sebou více než patnáct let na trhu, sází na vklad do světově proslulých značek s vysokou perspektivou, jejichž potenciál neustále roste. Složení portfolia tohoto fondu se mění v duchu současného dění na finančních trzích. Investovat je možné už od pětistovky měsíčně, případně od jednorázového vkladu pět tisíc korun. Vložené peníze má klient připraveny vždy do několika dnů pro případ, že by je potřeboval vybrat – tento krok je pak zcela zdarma. Poštovní spořitelna také k této příležitosti uvedla akci na vlastní produkt Duo Profit. Klienti, kteří do konce letošního února budou investovat do Poštovních fondů, dostanou nadstandardní úrokovou sazbu na spořicím účtu (a sice 2 procenta) po dobu jednoho roku.Čtěte také

marketing Bojíte se, že vám odejde pračka či myčka? Které z domácích spotřebičů se dle statistik prodejců vyplatí pojistit?

marketing Co dělat, když vám přírodní živly poškodí majetek?

marketing Zhodnocení penzijního připojištění od ČSOB Penzijní společnosti dosáhlo 0,7 procent

marketing Tři otázky a odpovědi k tématu poškození a krádeže mobilního telefonu Odpovídá: Viktor Houška z BNP Paribas Cardif Pojišťovny

marketing Pojištění internetových rizik k účtu ve Smartbankingu na rok zdarma od skupiny ČSOB

marketing Pojištění pro domácí mazlíčky PetExpert je možné nově sjednat i na portálu ePojisteni.cz

marketing Podzimní kampaň s Domex+ od ČPP

marketing Až 70 % lidí by bez příjmu nevydrželo ani 3 měsíce. Nejvíce ohroženi jsou mladí