Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Prodal se investiční šperk v hodnotě dvanácti milionů korun, jde o diamantový prsten

Tuzemské klenotnictví ALO diamonds se může pochlubit prodejem jedinečného investičního šperku v hodnotě dvanácti milionů korun. Už měsíc poté, co byl vyroben, se prodal ženě, která chtěla zůstat pochopitelně v anonymitě.

Prsten z bílého zlata je osazen nanejvýš kvalitním pětikarátovým bílým diamantem, ten navíc zdobí několik menších diamantů. Jak prohlásil Alojz Ryšavý, klenotník a majitel ALO diamonds, v ČR výrazně stoupá zájem o investiční šperky. Prodeje takových klenotů, a to klidně i s celou několika milionů korun za jediný kus, je proto stále běžnější.

Skutečně výjimečný diamant s přidanou hodnotou

Tento investiční diamantový prsten je mimo samotného diamantu vzácný i díky jeho usazení. Moderní lůžko, jež umožní hlavnímu kameni zespodu přijmout větší porci světla. Efekt je očekávatelný, samozřejmě i vlivem precizního broušení má pětikarátový diamant mimořádný jas a třpyt. „Zasazení takto výjimečně hodnotného diamantu je velmi pečlivá práce, kdy nesmí nastat ani jediná chyba. Naši klenotníci mají letité zkušenosti se zasazováním těch nejvzácnějších drahých kamenů, které se vyskytují na naší planetě, a představují tak špičku české šperkařské tradice“, říká Alojz Ryšavý.

ALO_prsten_1

Co říkají oficiální statistické údaje ALO diamonds? Šperk má jako investici už čtvrtina Čechů, která se odhodlala ke koupi klenotů. Díky rostoucímu zájmu se dá říci, že se vrací klasická prvorepubliková tradice. „Investiční šperky s diamanty jsou bezrizikovou dlouhodobou investicí. Cena velmi kvalitních větších bílých leštěných diamantů v dolarech za posledních deset let vyskočila o necelých 70 %. Investiční klenoty jsou jistotou proti ekonomickým krizím. Protože zájem českých investorů o hodnotné šperky roste, začali jsme do nich zasazovat i velmi vzácné barevné diamanty,“ dodává Alojz Ryšavý. I díky tomu se stalo ALO diamonds vůbec prvním tuzemským klenotnictvím, jež zasadilo mimořádně vzácný růžový diamant do nějakého šperku.Čtěte také

marketing Hypotečka může nabídnout pomocnou ruku při problémech s bydlením

marketing Sberbank CZ přichází s možností pravidelných investic pro stálé klienty

marketing Investice? Nechte vše v rukou zkušeným lidem z ČSOB

marketing Zásnubní prsten jako skvělá investice

marketing FIO banka zaučuje nováčky v obchodování na burze

marketing Do programu ČSOB Premium se zapojilo na třicet tisíc klientů

marketing Klienti ČSOB mají k dispozici nový atraktivní fond

marketing ČSOB představuje v březnu jedno investiční životní pojištění a dva nové fondy