Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Úspěch Sberbank, FÉR spoření PLUS je spořicím účtem roku

Prestižní cena Finanční produkt 2016, kterou uděluje finanční web Finparáda.cz, má své vítěze. Na špici se v kategorii spořicích účtů umístilo FÉR spoření PLUS od Sberbank, jež v tomto směru pokračuje v zavedené tradici. V posledních třech letech byl spořicí účet této banky vždy na pomyslných stupních vítězů.

Roční úročení se blíží k jednomu procentu

FÉR spoření PLUS přichází s velmi zajímavým ročním úročením ve výši 0,83 procenta, platí to pro vklady do 300 tisíc korun. Podmínka je jediná, aktivně používat FÉR konto AKTIV, OPTIMAL či PODNIKATEL, případně Firemní FÉR konto AKTIV nebo OPTIMAL. Stačí tedy mít Sberbank jako svou banku číslo jedna pro finanční operace.

Pokud nepoužíváte FÉR konta, je úročení pořád poměrně zajímavé – a sice 0,53 % ročně. Finanční prostředky budete mít po ruce kdykoliv, stačí si jen vybrat, žádné sankce za to nepřijdou. Sjednání účtu a jeho vedení je navíc zcela bez poplatků, což stále není na tuzemském trhu naprostá samozřejmost.

„Z ohlasů našich klientů víme, že spořicí účet je stále klíčový produkt, který často a rádi používají. Sberbank proto dlouhodobě nabízí spoření, které se umisťuje v horních žebříčcích trhu. Klientům s FÉR kontem nabízíme nadprůměrné úročení a vidíme, že to funguje,“ říká produktový manažer Sberbank CZ David Middleton.

Sberbank má zajímavou nabídku i pro klienty, kteří chtějí zhodnotit prostředky v jiných měnách, než je česká koruna. FÉR spoření EXTRA přináší roční úrok až 5,5 procenta pro vklady v ruských rublech (až do hranice 15 milionů rublů). Připraveny jsou i atraktivní sazby pro ty, kteří chtějí zhodnotit americké dolary nebo eura. Jak plyne z nezávislých průzkumů, tři lidé z pěti si spoří – jeden z pěti pak dokonce pravidelně. Spořicí účty jsou pro většinu lidí atraktivní opravdu dlouhodobě, i díky tomu, že vklady jsou v bezpečí.Čtěte také

marketing Start nové doby. Banka CREDITAS umožní v internetovém bankovnictví obsluhovat účty jiných bank

marketing Osobní asistent od ČSOB zařídí skvělou dovolenou nebo získá autogram sportovní hvězdy

marketing Visa přináší novinku, skrze kterou se bude v Evropě platit v reálném čase

marketing mBank přináší další odměny, nový klient si přijde až na 1 200 Kč, doporučení může vynést až tři tisíce korun

marketing Jak jsou na tom banky s mladými klienty?

marketing Otisk prstu bez problémů, ale čip pod kůži už Češi nechtějí

marketing ČSOB a youtubeři pro bezpečný dětský online svět

marketing Klíčovým partnerem pro Národní divadlo bude po prázdninách Raiffeisenbank