Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Wüstenrot opět zlevňuje úrokové sazby u hypotečních úvěrů

Od pondělí 17. června se opět pohnou úroky u hypoték Wüstenrot, sazba se poníží o desetinu procenta u všech hypoték v pásmu 80 až 90 % LTV, tedy zástavní hodnoty nemovitosti.
Konkrétně se novinka dotkne fixací u Hypotéky Pro vlastní bydlení a také Hypotéky Refin. Dočkají se tedy nejen ti, kteří si hodlají pořídit vlastní byt nebo dům, ale i zájemci o proces refinancování.

Nabídka platí bez ohledu na dobu fixace úroků

Zajímavější podmínky tak od druhé poloviny června přinesou klientům až 90 % z ceny nemovitosti formou úvěru. To vše nezávisle na lhůtě, po kterou bude úroková sazba fixována, ať už půjde o roční období nebo rovnou nejdelší možné – tedy sedmileté. Každý klient si tak nastaví dobu fixace podle svých preferencí, o splátkách pak napoví kalkulačka na oficiálním webu Wüstenrot hypoteční banky. Například tříletá úroková sazba bude od 17. června 3,18 % – místo dosavadních 3,28 %. A nejde jen o nižší sazby hypoték, ale také poplatek za zpracování hypotéky a samotné poskytnutí úvěru. Ten sice běžně činí 2 400 Kč, ale v případě Hypotéky pro vlastní bydlení, Hypotéky dopředu a Hypotéky na cokoliv bude klientům odpuštěn.Čtěte také

marketing V srpnu byla průměrná sazba hypotéčního úvěru 2,81 %, p. a.

marketing Úrokové sazby hypotečních úvěrů jdou letos dolů, během podzimu ale nelze další zlevnění očekávat

marketing Fio banka přináší levnější hypoteční úvěry

marketing Hypotéky míří dolů s úroky už třetí měsíc za sebou

marketing Co může mít vliv na úspěšnost sjednávání hypotečního úvěru?

marketing Hypotéky Wüstenrot mají nižší sazbu o 0,1%

marketing Jarní měsíce v Raiffeisenbank ve znamení štědrosti…

marketing Wüstenrot: zimní období sráží poplatky směrem k nule