Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Akce společnosti Wüstenrot týkající se půjček na bydlení trvá až do závěru léta

Bezplatné interní ocenění nemovitosti a také uzavření hypotečního nebo překlenovacího úvěru bez poplatků jim také ušetří tisíce korun.

Klienti, kteří přemýšlejí o rekonstrukci, pořízení nemovitosti nebo refinancování stávajících hypoték, by nyní měli nastražit uši. Finanční skupina Wüstenrot bude nabízet zvýhodněné úvěry na bydlení až do konce letošního září.

Až milion, a to bez jakékoliv nemovitosti v zástavě

Překlenovací úvěr Půjčka ProBydlení nyní nabízí až jeden milion korun, to vše bez nutnosti dávat do zástavy nemovitost. Pro družstevní bydlení může být i bez ručení nemovitým majetkem půjčka ještě vyšší, až 1,5 milionu korun. Půjčka ProBydlení poslouží i na rekonstrukci nebo na menší stavby u domu, jako je například pergola nebo garáž. Délku trvání úvěru je možné nastavit v rozmezí 6 a 22 roků, měsíční splátky se přitom během doby splatnosti vůbec nezmění. Pokud klienti zvolí splatnost mezi 11 a 22 lety, dostanou ještě na překlenovacím úvěru slevu na úrocích ve výši 0,5 %.

Bonus se týká i další varianty – tedy Půjčky ProBydlení, která je zajištěna zástavním právem k nemovitosti. Wüstenrot připravil pro své klienty pevnou úrokovou sazbu 2,89 % u každého úroku, jenž převýší sumu půl druhého milionu korun. Hypotéka pro vlastní bydlení, Hypotéka dopředu a Hypotéka na cokoliv svým klientům odpustí i poplatek za zpracování a poskytnutí úvěru, jenž jinak činí 2 400 Kč. Interní ocenění nemovitosti pak přináší další úsporu, a to přinejmenším 1 750 Kč. Expresní čerpání hypotéky je bez poplatku, finance je možné obdržet prakticky ihned poté, co je podán návrh na vklad zástavního práva do katastru nemovitostí.Čtěte také

marketing Konec roku se nezadržitelně blíží. Nenechte si ujít dvoutisícovou státní podporu ke stavebnímu spoření

marketing Raiffeisen stavební spořitelna zjednodušuje REKOpůjčku – klienti ušetří tisíce

marketing Pět mýtů stavebka: Co mate některé Čechy již čtvrtstoletí?

marketing Udělej si sám: Polovina Čechů rekonstruuje bydlení svépomocí

marketing Termín pro zaslání financí na stavební spoření aneb státní podpora v maximální možné výši

marketing RSTS připravila stavební spoření pro každého bez poplatků

marketing Státní příspěvek je možné čerpat u většího počtu smluv, maximální limit jsou ale dva tisíce

marketing Poptávka po smlouvách pro děti jde pořád nahoru, meziročně o třetinu