Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Wüstenrot přichází s nabídkou hypoték bez poplatku

Wüstenrot hypoteční banka připravila novou nabídku úvěrů, a to nikoliv pouze na bydlení. Až do konce roku mohou klienti získat vybrané hypotéky i bez poplatků navíc (poskytnutí úvěru, zpracování žádosti o něj atd.). Hypotéka Refin s sebou také přináší v balíčku ocenění bytu či domu za velmi nízkou cenu. Nabídka je platná mezi 23. říjnem a 31. prosincem 2017.

Úspora v řádu tisícikorun, až sedmiletá fixace

Klienti, kteří si sjednají Hypotéku pro vlastní bydlení, nemusí platit za zpracování a poskytnutí úvěru, čímž ušetří jednorázově více než dva tisíce korun. Tato akce je platná pro každý typ fixace, který je v nabídce Wüstenrot hypoteční banky – tedy nejen jeden rok, ale také až sedm let. Kupříkladu hypotéka s fixací úroků na tři roky začíná na 1,89 % p. a.

Bez poplatků je k dispozici zájemcům také Hypotéka na cokoliv. Jde o klasickou hypotéku amerického typu, úroková sazba startuje na 3,84 procenta, zafixovat se může na tři nebo pět let. Poplatkové prázdniny jsou součástí obou variant. Pokud si však klienti zvolí Hypotéku Refin, se kterou se dřívější úvěr refinancuje, získají také zajímavý bonus. Wüstenrot jim poskytne možnost ocenit svou nemovitost jen za tisícikorunový poplatek, standardně se přitom platí za odhad ceny RD více než dvě tisícovky. Banka nebude vyžadovat zřízení běžného účtu, lhůta na čerpání úvěru je u Wüstenrot standardně až čtyřiadvacet měsíců.Čtěte také

marketing Půjčka ProBydlení od nynějška se sazbou na 2,89 %

marketing Regulace hypoték: Klienti si nejvíce stěžují na limity měsíčních splátek

marketing U hypoték se mění daňové výhody

marketing Od října se chystají přísnější pravidla pro žadatele o hypoteční úvěry – čeho všeho se změny dotknou?

marketing Nemovitosti jsou drahé, zpřísnění hypoték zlevnění nepřinese. Názor lidí tlumočí průzkum Wüstenrot

marketing Tipy, jak sjednat zajímavější hypotéku i v době, kdy úroky na trhu rostou

marketing Wüstenrot nabízí nákup nemovitosti bez nervů se schválenou Hypotékou dopředu

marketing Jak ukazuje průzkum Wüstenrot, hypotéku splácí každý sedmý Čech, obvykle napůl s partnerem