Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Wüstenrot přichází s nabídkou hypoték bez poplatku

Wüstenrot hypoteční banka připravila novou nabídku úvěrů, a to nikoliv pouze na bydlení. Až do konce roku mohou klienti získat vybrané hypotéky i bez poplatků navíc (poskytnutí úvěru, zpracování žádosti o něj atd.). Hypotéka Refin s sebou také přináší v balíčku ocenění bytu či domu za velmi nízkou cenu. Nabídka je platná mezi 23. říjnem a 31. prosincem 2017.

Úspora v řádu tisícikorun, až sedmiletá fixace

Klienti, kteří si sjednají Hypotéku pro vlastní bydlení, nemusí platit za zpracování a poskytnutí úvěru, čímž ušetří jednorázově více než dva tisíce korun. Tato akce je platná pro každý typ fixace, který je v nabídce Wüstenrot hypoteční banky – tedy nejen jeden rok, ale také až sedm let. Kupříkladu hypotéka s fixací úroků na tři roky začíná na 1,89 % p. a.

Bez poplatků je k dispozici zájemcům také Hypotéka na cokoliv. Jde o klasickou hypotéku amerického typu, úroková sazba startuje na 3,84 procenta, zafixovat se může na tři nebo pět let. Poplatkové prázdniny jsou součástí obou variant. Pokud si však klienti zvolí Hypotéku Refin, se kterou se dřívější úvěr refinancuje, získají také zajímavý bonus. Wüstenrot jim poskytne možnost ocenit svou nemovitost jen za tisícikorunový poplatek, standardně se přitom platí za odhad ceny RD více než dvě tisícovky. Banka nebude vyžadovat zřízení běžného účtu, lhůta na čerpání úvěru je u Wüstenrot standardně až čtyřiadvacet měsíců.Čtěte také

marketing Fio banka zlevňuje hypotéky, sazba jde opět výrazně dolů

marketing Fio banka zlevňuje hypotéky, sazba jde opět výrazně dolů

marketing Závěr roku aneb průměrná sazba hypotečních úvěrů na 2,51 % p. a.

marketing Ve svém nebo pronájem? Hypotéka je v průměru více než tisíc korun úspory

marketing Na co se zaměřit při porovnávání úrokových sazeb hypoték?

marketing Fincentrum Hypoindex říjen 2019: Úroky klesají, popularita hypoték naopak narůstá

marketing Ministerstvo potvrdilo propad zájmu o hypotéky. Banky se snaží klienty nalákat hlavně na nízký úrok

marketing V srpnu byla průměrná sazba hypotéčního úvěru 2,81 %, p. a.