Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Wüstenrot – stavební spořitelna již popáté získala ocenění Stavební spořitelnou roku

Wüstenrot – stavební spořitelna a. s. obhájila i letos prvenství v soutěži Fincentrum Banka roku. Už popáté, a to nepřetržitě za sebou, byla vyhlášena Stavební spořitelnou roku.

„Ocenění v tak prestižní soutěži finančních institucí jako je Fincentrum Banka roku mě velice těší. Přijímáme ho s hrdostí a zároveň s velkým respektem a odpovědností vůči klientům i celému trhu stavebního spoření, “ řekl bezprostředně po slavnostním vyhlášení Kurt Scheuermann , člen představenstva Wüstenrot – stavební spořitelny a.s. „Ocenění naší stavební spořitelny je pro mě i potvrzením důležitosti myšlenky stavebního spoření pro klienty i významu stavebního spoření pro další vývoj trhu financování bydlení,“ dodal Scheuermann.

Stavební spořitelna Wüstenrot poskytla do konce října letošního roku úvěry v objemu téměř 1,5 miliardy korun. Ve srovnání s loňským rokem navýšila objem financování bydlení o více než 140 procent. K nárůstu zásadně přispělo zavedení úvěrového produktu Půjčka ProBydlení, který Wüstenrot poskytuje až do 1 milionu korun bez zajištění nemovitostí. Právě na poptávce po tomto úvěru se potvrdilo, jak velký je mezi klienty zájem půjčit si na rekonstrukce a opravy bydlení, ale i na jiné bytové potřeby, pokud nemusejí úvěr zajišťovat nemovitostí či jinými nástroji.

Zajímavou nabídku má Wüstenrot i pro klienty, kteří chtějí dlouhodobě pravidelně spořit a vytvořit si tak bezpečným a jistým způsobem finanční rezervy. Tarif ProSpoření nabízí průměrné roční zhodnocení až 3,94 %.Čtěte také

marketing Klienti ČSOB od nynějška smí prohlížet ve Smartbankingu i účet v jiné české bance

marketing Fio banka se chystá na poplatky – někdy je přímo ruší, jindy zlevňuje

marketing Raiffeisenbank nabízí účet s úrokem 3%

marketing Revolut obdržel evropskou bankovní licenci, má ambice stát se výhradní aplikací v ohledu spravování osobních financí

marketing Slavia pojišťovna uzavřela klíčové partnerství

marketing Richee přináší od prosince nejzajímavější sazbu mezi běžnými účty

marketing Wüstenrot vylepšuje úrokovou sazbu na spořicím účtu s garancí až do konce příštího roku

marketing Běžný účet od CREDITAS úročí 1,5 % a základní služby nabízí zdarma