Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Získání půjčky bez doložení příjmu je složité

(-pr-) Lidé dnes prahnou po úvěrech daleko více, než kdy předtím. Půjčky jim totiž dodávají pocit svobody a neomezenosti. Proč byste šetřili dlouhou dobu na vysněnou věc, když si ji můžete pořídit ihned, a to v kombinaci s dosti přijatelnou úrokovou sazbou?

V dnešní době je nejvíce omílaným pojmem půjčka bez doložení příjmu. Na první pohled velice lákavý produkt, který však již není skutečností. Téměř každý poskytovatel po vás vyžaduje předložení dokladu o pravidelném výdělku. Ano, mohou se najít jisté výjimky, u nich ale musíte počítat s tím, že bonita klienta bude zjišťována odlišným způsobem.

Dbejte hlavně na hodnotu RPSN

Lepší bude, pokud zapomenete na úvěry výše uvedeného typu. Dnes zkrátka musíte mít alespoň nějaký příjem, abyste byli schopni splácet své závazky. Vždyť jde vlastně i o takovou ochranu vás samotných, protož společnosti vám nepůjčí, pakliže nejste dostatečně solventní.

Při hledání vhodného úvěru se zaměřte na jednu z nejpodstatnějších informací. Je to hodnota RPSN, neboli roční procentuální sazba nákladů. Právě tento údaj v sobě zahrnuje všechny náklady související s vámi vyhlédnutou půjčkou.

  • Úroková sazba
  • Přidružené poplatky

Kde najít výhodné půjčky?

Ať už je vaším cílem bankovní či nebankovní úvěr, nemusíte kvůli těmto produktům opouštět prostory vlastního domova. Dnes vám s výběrem pomohou nejrůznější online kalkulačky, které na základě vstupních požadavků a údajů generují seznam dostupných půjček vhodných právě pro vás. Díky tomuto řešení se dopracujete k mnoha výhodám.

  • Vše vyřídíte z pohodlí domova
  • Ušetříte svůj cenný čas a peníze
  • Získáte nejlepší RPSN na trhu

Za všech okolností však musíte počítat s tím, že je nutné splňovat alespoň základní podmínky, mezi něž patří nejenom onen zmiňovaný příjem, ale i plnoletost a české občanství.

Půjčky, s jejichž splácením budete spokojeni

Půjčka bez doložení příjmu sice není žádný mýtus, vy se však při výběru konkrétního produktu nemusíte jakkoliv omezovat. Spousta úvěrů je dostupná prostřednictvím internetové žádosti. Nabízí vám možnost odložení splátek, zajímavé slevy na úrokových sazbách a v neposlední řadě také variantu mimořádných úhrad. Přesně takové půjčky by se měly stát středem vašeho zájmu.

Dopřejte si bezpečný úvěr, s nímž si budete moci splnit své dlouhodobé sny a uhradíte všechny nečekané výdaje. Najděte si půjčku s těmi nejlepšími splátkovými podmínkami.Čtěte také

marketing Fio banka tlačí dolů úroky u hypotečních úvěrů

marketing Provident naplnil podmínky pro zisk licence České národní banky

marketing Nebankovních půjček se nemusíte bát. Ne všechny jsou předražené a podezřelé

marketing Čtyřtisícový bonus k půjčce HYPOsplátka od RSTS

marketing Zonky přinášejí nové verze televizní reklamy, kde lidé představují své konkrétní zkušenosti

marketing Poptávka kolem konsolidace dluhů narůstá, v Čechách se běžně dávají dohromady půjčky od celé rodiny

marketing Půjčka před Vánoci: Jak si půjčit chytře?

marketing Největší obavy, které mají Češi kolem půjček