Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Běžný účet od CREDITAS úročí 1,5 % a základní služby nabízí zdarma

Jednou z výhod multibankovní aplikace Richee je klasický běžný účet. Ten je za běžné služby zcela bez poplatků a úročí také zůstatek sazbou 1,5 % p. a., což je vlastně nejvyšší cifra na současném trhu. Platí to však pouze pro zůstatek do padesátitisícové výše, zcela bez podmínek například v podobě plateb kartou.

Co je zde všechno k dispozici zdarma?

Účet Richee je možné založit výhradně skrze aplikaci téhož jména. Mezi služby zdarma se sem počítají obousměrné tuzemské platby, pět výběrů z bankomatu libovolné banky v ČR během měsíce (každý další výběr je zpoplatněn dvacetikorunou). K účtu je k dispozici bezkontaktní platební karta v podobě MasterCard Standard, jejíž vedení a sjednání je také bezplatné. Karta se aktivuje prostřednictvím aplikace, kde se dá také navolit konkrétní PIN.

Banka CREDITAS uvedla na trh aplikaci Richee v říjnu 2018 jako vůbec první svého druhu. Cílem je propojení několika bankovních účtů, takzvaný „all-in-one banking“, zatím se kromě CREDITAS přidala Air Bank, Equa bank, Fio banka a Česká spořitelna. Aplikace je hodně podrobná, vytváří kategorie pro jednotlivé platby a pečlivě dokumentuje jejich historii. K dispozici je pro mobily s operačním systémem Android, ale také iOS (Apple).Čtěte také

marketing Slavia pojišťovna uzavřela klíčové partnerství

marketing Richee přináší od prosince nejzajímavější sazbu mezi běžnými účty

marketing Wüstenrot vylepšuje úrokovou sazbu na spořicím účtu s garancí až do konce příštího roku

marketing Fio banka zavádí pásmové úročení a zvyšuje úrokové sazby

marketing Multibankovní aplikace Richee je tu pro všechny, připravila i svůj účet a kartu

marketing UniCredit Bank připravila zajímavou nabídku pro nováčky s U kontem a U kontem BUSINESS

marketing Fio banka se rozhodla navýšit úrokové sazby

marketing Běžný účet Tom, to je nová nabídka z dílny MONETA Money Bank